DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

XIII Targi DOM, 7-9 IV 2006

Targi Kielce

Autor:
Źródło: Targi Kielce
Data: 2006-01-07


XIII Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, 7-9 IV 2006

W dniach 7-9 kwietnia 2006 roku w Targach Kielce odbyły się XIII Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM 2006, które już na trwałe wpisały się w targowy kalendarz Kielc. Również i w tym roku wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem zwiedzających i specjalistów z branży. Na targach można było obejrzeć ofertę przedstawicieli branży budowlanej, którzy zaprezentowali materiały budowlane i wykończeniowe, pokrycia dachowe, okna, drzwi, bramy oraz elementy wyposażenia i wystroju wnętrz.

W tej edycji targów bogatą ofertę przedstawiły firmy zajmujące się projektowaniem „inteligentnych” budynków, jak również firmy specjalizujące się w systemach wentylacyjnych i grzewczych. Na targach obecnych było 21 producentów i dystrybutorów pieców. Podczas wystawy odbyła się również prezentacja nowego bezinwazyjnego systemu do osuszania murów. Można było skorzystać z bezpłatnych porad architektonicznych, instalacyjnych i elektrycznych. W czasie wystawy zwiedzający mogli dowiedzieć się jak szybko, tanio oraz zgodnie z obowiązującymi trendami zbudować dom. Można było również uzyskać informacje dotyczące kredytowania budownictwa. Na XIII Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM swoje oferty prezentowało 14 banków.

W tym samym terminie w Targach Kielce odbyły się XIII Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, XI Międzynarodowe Targi Kamienia i Maszyn Kamieniarskich INTERKAMIEŃ oraz V Świętokrzyskie Targi Turystyki VOYAGER. Imprezy odwiedziło 10 300 zwiedzających.


 

 

 

Szanowni Państwo !


Zapraszamy do odwiedzenia ośrodka targowego i udziału w XIII Targach DOM – Targach Materiałów, Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz, które tradycyjnie odbędą się na początku kwietnia – w dniach 7–9 IV 2006 roku.

Pragniemy zachęcić do udziału wszystkich, których praca (w postaci usług lub produktów) przyczynia się do usprawnienia procesu budowy i remontu domu lub mieszkania, a także pozwala mieszkać lepiej, wygodniej i taniej.

 

Budownictwo to „koło zamachowe gospodarki”, które znów kręci się coraz szybciej dzięki czemu Państwa firmom przybywa zamówień. Udział w Targach DOM to promocja wobec 10 tysięcy potencjalnych inwestorów indywidualnych, to reklama poprzez Katalog, stronę internetową Targów Kielce, a także spotkania z partnerami i konkurencją.

W 2006 roku postanowiliśmy nie wyodrębniać pod osobną nazwą (targi INSTALTECH) działu związanego z ogrzewaniem i instalacjami. Wystawcy tej branży otrzymają należne im miejsce w eksponowanej części Targów DOM. Zamierzamy też, we współpracy z samorządami lokalnymi, promować możliwości inwestycyjne (mieszkaniowe) w regionie.

XIII Targi Materiałów Budownictwa
Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz
DOM, 7-9 IV 2006Zakres branżowy Targów DOM 2006:
1. Materiały budowlane
2. Chemia budowlana
3. Okna, drzwi oraz akcesoria
4. Dachy i akcesoria dachowe
5. Systemy kominowe
6. Nawierzchnie
7. Bramy i ogrodzenia
8. Izolacje i docieplenia
9. Elewacje, fasady
10. Ściany, ścianki, systemy profili
11. Stropy, sufity
12. Podłogi, posadzki
13. Balustrady, schody, windy
14. Meble
15. Oświetlenie
16. Wyposażenie łazienek
17. Baseny, sauny
18. Ogrzewanie
19. Instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe
20. Wentylacja i klimatyzacja
21. Oprogramowanie komputerowe
22. Inteligentny budynek
23. Mała architektura
24. Elektronarzędzia
25. Projekty budowlane
26. Kredyty bankowe
27. Usługi budowlano-instalacyjne
28. Artystyczne zdobnictwo wnętrz
29. Urządzenia AGD
30. Oferta mieszkaniowa
31. Instytuty i instytucje branżowe
32. Wydawnictwa branżowe
33. Inne

 

XIII Targi DOM, 7-9 IV 2006 (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz