DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Budma 2006:
Sportowa ekspozycja Barlinka

Barlinek SA

Autor:
Źródło: Barlinek SA
Data: 2006-01-31


Podczas Międzynarodowych Targów BUDMA 2006 Barlinek S.A. był jedynym polskim wystawcą, który zaprezentował bogatą ofertę drewnianych podłóg sportowych - Barkiet Sport, Prestige Olimpic, podłogę do sal fitness Training oraz Barkiet Squash.

Stoisko Barlinek SA<br>fot. BarlinekStoisko Barlinek SA<br>fot. Barlinek

Targi odbyły się w Poznaniu w dniach 24-27 stycznia. Główne stoisko firmy odwiedzali tłumnie goście nie tylko z kraju, ale również z zagranicy.

Barlinek wystawił swoje produkty w trzech miejscach – na stoisku głównym, w “Parku Sportu”, gdzie stworzono mini-boisko do gier zespołowych ułożone z Barkiet Sport (obydwa w pawilonie 2) oraz na “Wyspie Nowości” (pawilon 5). W tym roku firma skupiła się na promocji podłóg sportowych. Przez cztery dni specjaliści Barlinek S.A. odbyli kilkaset rozmów handlowych z klientami z Polski i z zagranicy, którzy byli zainteresowani nie tylko podłogą Barkiet Sport, ale również nowością na targach – Barkiet Squash.

Główną zaletą barlineckich podłóg sportowych jest łączenie naturalności materiału – drewna – z najlepszymi parametrami użytkowymi – przede wszystkim optymalną sprężystością, zmniejszającą ryzyko urazów i umożliwiającą właściwe odbicie piłki. Najlepszą jakość Barkiet Sport potwierdzają liczne certyfikaty – m.in. na zgodność z normą DIN 18032 część II czy specjalny certyfikat PZKosz.

Poza podłogami sportowymi firma zaprezentowała ponadto deskę barlinecką Professional – wprowadzoną w 2006 r. nową linię podłóg ze wzmocnioną powłoką lakierniczą najwyższej klasy. Ze względu na swoje wyjątkowe parametry wytrzymałościowe – obniżone ryzyko ścierania, odporność na zarysowania i pęknięcia oraz wysoką elastyczność lakieru – jest ona polecana przede wszystkim do wnętrz o dużym natężeniu ruchu, w tym także do obiektów użyteczności publicznej. Deska barlinecka Professional została już w tym roku wyróżniona w konkursie “Dobry Wybór” miesięcznika “Podłogi i Ściany”.

Stoisko Barlinek S.A. było chętnie odwiedzane nie tylko ze względu na wystawione produkty, ale również z powodu bogatego programu rozrywkowego. Publiczność przyciągały dynamiczne występy zespołu tanecznego, które odbywały się kilka razy dziennie przez cztery dni targów, oraz konkursy sprawnościowe organizowane przez młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Poznania. W czasie trwania targów Barlinek wziął udział w konferencji targowej poświęconej budownictwu sportowemu. Przedstawiciele firmy wygłosili referat dotyczący doboru podłóg sportowych w zależności od rodzaju obiektu i uprawianych w nim dyscyplin, który cieszył się szczególnym zainteresowaniem inwestorów i reprezentantów poszczególnych gmin, którzy planują w najbliższym czasie budowę lub renowację obiektów sportowych.

Firma Barlinek S. A. po raz kolejny wystawiała się na targach BUDMA. Podczas tegorocznej, 15. edycji imprezy swoje produkty zaprezentowało w Poznaniu ponad tysiąc wystawców z kilkudziesięciu krajów, m.in. z Europy, Stanów Zjednoczonych, Chin, Turcji i Egiptu.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz