DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Orange Przyjacielem Ziemi 2005

Autor:
Źródło:
Data: 2005-11-15


W tym roku Fundacja Nasza Ziemia przyznała firmie PTK Centertel, operatorowi sieci Orange tytuł „Przyjaciela Ziemi”

„Przyjaciel Ziemi” to wyróżnienie, które Fundacja Nasza Ziemia przyznaje swoim partnerom, wolontariuszom oraz dobroczyńcom, którzy wspierają ideę promocji postaw i edukacji ekologicznej.
Każdego roku nagroda jest przyznawana tylko jednej organizacji, instytucji lub firmie, która w wyjątkowy sposób zaangażowała się w pracę Fundacji i pomogła jej w osiągnięciu celu, jakim jest zachowanie naturalnych skarbów Ziemi. W tym roku honorowy tytuł oraz statuetkę „Przyjaciela Ziemi” otrzymała PTK Centertel, operator sieci Orange.

PTK Centertel umożliwia Fundacji codzienne komunikowanie się z tysiącami wolontariuszy w całej Polsce. Wspiera organizację akcji „Sprzątanie świata -Polska”, w której każdego roku, zawsze w trzeci weekend września, bierze udział ponad 1.5 mln wolontariuszy sprzątających swoje małe ojczyzny.
W tym roku zaangażowanie Orange pozwoliło rozpocząć Fundacji realizację ogólnopolskiego konkursu grantowego dla szkół. Najlepsze projekty opracowane przez szkoły zostaną wyłonione w konkursach organizowanych przez Fundację, a następnie otrzymają konkretne wsparcie na ich realizację. Jest to pierwsza, na taką skalę, proekologiczna inicjatywa w Polsce.
Współpraca PTK Centertel z Fundacją Nasza Ziemia wpisuje się w strategię firmy oraz długofalowy program edukacyjny „Orange dla Ziemi”. Celem programu jest budowanie przyjaznych środowisku postaw i zachowań w Polsce, Europie i na świecie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz