DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

FurniFab 2005

Survey Marketing & Consulting

Autor:
Źródło: Survey Marketing & Consulting
Data: 2004-10-28


Trzecia edycja targów FurniFab odbędzie się w dniach 8 - 10 marzec 2005 w nowym miejscu, na terenach targowych MTP w centrum Poznania. Nowa lokalizacja targów wg organizatorów przyczyni się do zwiększenia ich atrakcyjności zarówno dla wystawców jak i zwiedzających.

Targom FurniFab 2005 będą podobnie jak w latach poprzednich towarzyszyły liczne imprezy m.in.:

 • Konkurs na projekt tkaniny meblowej adresowany do studentów i młodych projektantów. Podczas targów FurniFab nastąpi rozstrzygnięcie tego konkursu.
 • Obijanie zabytkowych krzeseł w stylu Biedermeier ze zbiorów Muzeum Sztuk Użytkowych w Poznaniu. Muzeum Sztuk Użytkowych przekaże 3 krzesła w stylu Biedermeier, które wymagają wymiany siedzisk, a wystawcy targów FurniFab dostarczą stosowne tkaniny i akcesoria. Podczas każdego dnia targowego jedno krzesło na oczach zwiedzających będzie obijane nową tkaniną przez pracownika Muzeum Sztuk Użytkowych w Poznaniu. Po zakończonych targach, krzesła znajdą się w salach ekspozycyjnych Muzeum Sztuk Użytkowych w Poznaniu.
 • Wystawa zabytkowych mebli tapicerowanych ze zbiorów Muzeum Sztuk Użytkowych w Poznaniu.
 • Wystawa historycznych i współczesnych narzędzi, tkanin, akcesoriów używanych do tapicerowania mebli ze zbiorów Muzeum Sztuk Użytkowych w Poznaniu.
 • Wystawa powozów z ciekawą tapicerką ze zbiorów firmy Bogajewicz z Pniew, producentem powozów z wieloletnią tradycją.
 • Organizatorem Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Akcesoriów Tapicerskich - FurniFab 2005 jest Survey Marketing & Consulting Sp. z o.o.


   
  Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

  Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

  Powrót

  REKLAMA

  REKLAMA

  REKLAMA


   
   
  facebook
  newsletter

  Zapisz się na bezpłatny

  Wiadomości z portalu na e-mail

  Zapisz