DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

BUTORVILAG, 09 – 13 listopada 2005
Międzynarodowe Targi Meblowe

Autor:
Źródło:
Data: 2005-11-07


Międzynarodowe Targi Meblowe BUTORVILAG odbędą się w Budapeszcie dniach 09 – 13 listopada 2005

Zaproszamy Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Meblowych BUTORVILAG, które odbędą się w dniach 09 – 13 listopada 2005 roku w stolicy Węgier - Budapeszcie. Patronat nad 14 już edycją wystawy objęło Węgierskie Stowarzyszenie Przemysłu Meblowego i Drzewnego. Dotychczasowe edycje Targów gromadziły około 350 wystawców na łącznej powierzchni 18 000 mkw. Wrocław po raz pierwszy zaprezentuje się podczas Targów BUTORVILAG w Budapeszcie.

Targi Meblowe pod nazwą BUTORVILAG są jednym z najważniejszych wydarzeń targowych na Węgrzech. Tematyką tegorocznych targów są: meble do sypialni, wypoczynkowe, dziecięce, łazienkowe i wnękowe, meble kuchenne i wyposażenie kuchni, meble biurowe, wyposażenie sklepów, stoły i krzesła, architektura wnętrz, akcesoria meblowe, farby, kleje i lakiery dla przemysłu meblowego, maszyny do produkcji mebli, tkaniny obiciowe.

W tegorocznej edycji w pawilonie B znajdować się będzie kompleksowa oferta mebli wszelkiego rodzaju, ze szczególnym naciskiem na zgodność z regułą różnorodności stylu życia. Pawilon D stanie się miejscem prezentacji przemysłu meblowego w myśl zasady „od projektu do gotowego produktu”, a w pawilonie 16 odbędzie się DESIGN FORUM – czyli przegląd najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych. Tam również przedstawiciele mediów będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami branży meblowej.
Szczegółowe informacje odnośnie sytuacji gospodarczej Węgier, zasad prowadzenia działalności gospodarczej na rynku węgierskim oraz oferty firm węgierskich znajdą Państwo na stronie internetowej Wydziału Ekonomiczno Handlowego Ambasady Polskiej w Budapeszcie pod adresem www.ambpl-weh.hu.

www.wroclaw.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz