DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Katalog Budownictwa Drewnianego 2006

Autor:
Źródło:
Data: 2005-10-12


Centrum Budownictwa Szkieletowego istnieje na rynku już od 9 lat i jest głównym ośrodkiem w Polsce zajmującym się propagowaniem technologii budowy drewnianych domów.
Podstawą promocyjnej działalności Centrum jest działalność wydawnicza, skierowana do inwestorów planujących budowę domów w tej technologii oraz firm wykonawczych i biur projektowych.Katalog Budownictwa Drewnianego 2006

- to kompendium wiedzy o drewnie, materiałach drewnopochodnych, prawidłowym ich zastosowaniu oraz technologiach budownictwa drewnianego. To także informacja o biurach projektowych i firmach wykonawczych związanych z budownictwem drewnianym .
Katalog Budownictwa Drewnianego 2006 zostanie poszerzony o działy związane w wyposażeniem wnętrz.
Nowością będzie dołączona płyta CD, na której zamieścimy elektroniczną wersję Katalogu (część teoretyczna, prezentacje materiałów i wyrobów, prezentacje firm wykonawczych i biur projektowych). Szukamy firm zainteresowanych sponsoringiem w zamian za logo na froncie płytki.

Ósme wydanie Katalogu ukaże się w grudniu 2005 r. Nasze publikacje kształtują rynek w zakresie promocji drewna w budownictwie, wskazują rozwiązania technologiczne, polecają materiały budowlane, informują o nowościach na rynku. Wypełniając lukę spowodowaną brakiem polskich przepisów dotyczących budownictwa drewnianego w Polsce uczą co i jak budować.

"Katalog Budownictwa Drewnianego 2006" ma zasięg ogólnopolski, kierowany jest do inwestorów indywidualnych jaki i do profesjonalistów.
Nakład 10 tys. egzemplarzy rozprowadzany jest przez sieci Empik (45%) i Kolportera (15%), księgarnie techniczne (5%), podczas targów i licznych imprez budowlanych- szkolenia (10%), jest obecny w księgarniach na wyższych uczelniach technicznych (5%) oraz w sklepie internetowym na portalu drewno.pl.

Katalog Budownictwa Drewnianego 2006
będzie dostępny od stycznia 2006
w sklepie internetowym drewno.pl

W tej chwili w naszym sklepie można kupić poprzednie wydania katalogu
Katalog 2004 i 2005.

www.sklep.drewno.plPOLECAMY RÓWNIEŻ KATALOGI BUDOWNICTWA DREWNIANEGO - CBS


Katalog 2004 Katalog 2005 Katalog 2006Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze?
Zrób zakupy w internecie!


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz