DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Barlinek: Udane Targi MEBLE 2005

Barlinek SA

Autor:
Źródło: Barlinek SA
Data: 2005-06-10


W dniach 31 maja – 3 czerwca b.r. odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich Targi Mebli, Akcesoriów i Wyposażenia Wnętrz MEBLE. Wyróżniającym się wystawcą oklein była firma Barlinek S.A., która zaprezentowała ponad 50 wzorów oklein oraz egzotyczne nowości.

<center>Stoisko Barlinek SA</center><center>Stoisko Barlinek SA</center>

Barlinek S.A. był jednym z kilkunastu wystawców oklein z Polski i z zagranicy. Bardzo dobrze przygotowane i jedno z większych stoisko przyciągało wielu odwiedzających. Firma prezentowała nie tylko wzory oklein – ponad 50 pozycji – ale również wiele wyrobów gotowych, wykończonych barlineckimi okleinami. Estetykę i jakość oklein można było oceniać na wystawionych skrzydłach drzwiowych, frontach meblowych czy stołach, przy których przyjmowani byli goście. Barlinek S.A. tradycyjnie prezentował nowości. Bardzo rzadkie w Polsce okleiny z gatunków sprowadzanych z Brazylii: Palisander Santos, Cerejeira, Sucupira i Timborana wzbudzały duże zainteresowanie. Do dyspozycji odwiedzających byli przedstawiciele handlowi, ale także specjaliści do spraw produkcji, którzy na miejscu służyli fachową wiedzą i poradami.

„Tegoroczne targi uważam za bardzo udane.” – Mówi Dyrektor Sprzedaży Okleiny Barlinek S.A. Artur Gmyz – „W ciągu czterech dni trwania targów spotkaliśmy się z przedstawicielami około 150 firm z Polski i z zagranicy. Bardzo cieszą nas cenne kontakty z klientami eksportowymi m.in. z Hiszpanii, Niemiec, Austrii, a przede wszystkim Ukrainy, Rosji i krajów nadbałtyckich. Oceniam, że około 40 % wszystkich spotkań dotyczyła właśnie eksportu barlineckich oklein. Przywieźliśmy na targi egzotyczne nowości, ale to rodzime gatunki – okleiny bukowe, dębowe i jesionowe – nadal podbijają zagraniczne rynki”.

Barlinek S.A. jest jednym z największych producentów oklein w kraju z roczną produkcją przekraczającą 11 mln m2. Firma posiada najszerszy wybór oklein – ponad 50 wzorów – zarówno pod względem ich docelowego przeznaczenia jak również gatunków drewna. Nowoczesne zaplecze produkcyjne, magazyn wysokiego składowania, szeroka dywersyfikacja oferty gwarantują najwyższą jakość, czego dowodem jest rosnąca sprzedaż barlineckich oklein w Polsce, jak również prowadzony od wielu lat i rozwijający się w szybkim tempie ich eksport do krajów europejskich.

W tegorocznej edycji Targów MEBLE 2005 wzięło udział ok. 600 wystawców. To rekord od połowy lat 90-tych kiedy to targi gościły najwięcej wystawców. Ogólna ekspozycja wyniosła blisko 23 tys. m2. Najliczniej promowały się firmy oferujące meble mieszkaniowe. Targi obfitowały w różnego rodzaju wydarzenia dodatkowe: seminaria, warsztaty, konferencje, spotkania match-makingowe oraz eventy.

Barlinek: Udane Targi MEBLE 2005 (Zdjęcia: 2)

<center>Stoisko Barlinek SA</center><center>Stoisko Barlinek SA</center>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz