/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Maszyny Felder Group godne tytułu mistrza Europy - EuroSkills 2023

Felder Group

Autor:
Źródło: Felder Group
Data: 2023-08-17


EuroSkills 2023 odbędą się w Gdańsku w dniach od 5 do 8 września. Ósma edycja organizowanego co dwa lata konkursu EuroSkills jest uważana za największe wydarzenie związane z kształceniem zawodowym i promowaniem wyjątkowych umiejętności branżowych w Europie. 600 młodych profesjonalistów w wieku poniżej 25 lat z 32 krajów rywalizuje w 43 zawodach o tytuł mistrza Europy w swojej branży zawodowej. Spodziewanych jest około 100.000 odwiedzających. Rodzinne przedsiębiorstwo Felder Group będzie Złotym Sponsorem tegorocznych Mistrzostw Europy Skills w Polsce i po raz kolejny wesprze Skills w kategoriach cisielstwa oraz meblarstwa, dostarczając maszyny do obróbki drewna najwyższej, austriackiej jakości.

Maszyny Felder Group godne tytułu mistrza Europy –  EuroSkills 2023Maszyny Felder Group godne tytułu mistrza Europy – EuroSkills 2023Fot. Felder Group

Felder Group od wielu lat promuje młode adeptki i adeptów sztuki stolarskiej na poziomie krajowym i międzynarodowym. Specjalista w dziedzinie budowy maszyn z Hall w Tyrolu dostarczył już szeroką gamę maszyn podczas poprzednich edycji mistrzostw zarówno światowych, europejskich, jak i krajowych (ostatnio WorldSkills w Abu Zabi 2017, EuroSkills w Budapeszcie 2018, AustrianSkills w Salzburgu 2018, a ostatnio EuroSkills w Grazu 2021).

Szeroka gama maszyn niezbędna jest do przeprowadzenia konkurencji stolarskich w ramach Europejskich Mistrzostw Zawodowych w celu zapewnienia wszystkim uczestnikom elastycznych opcji obróbki. Dzięki swojej różnorodności, bogaty asortyment obrabiarek Felder Group idealnie nadaje się do tego zadania, co przyczyniło się też do wyboru producenta z Austrii jako Złotego Partnera podczas aktualnej edycji EuroSkills w Gdańsku.

Rodzina Felder oraz międzynarodowy zespół Felder Group życzą wszystkim uczestnikom Euroskills 2023 samych sukcesów i wszystkiego najlepszego!

O firmie Felder Group

Felder Group z siedzibą w HALL w Tyrolu wraz z markami Felder, Format4 oraz Hammer i Mayer zalicza się do światowych, wiodących dostawców obrabiarek do drewna dla klientów prywatnych oraz z rzemiosła i przemysłu. Pracownicy w 84 krajach i w ponad 270 punktach sprzedaży oraz serwisu dzielą się z klientami na całym świecie zamiłowaniem do doskonałych maszyn do obróbki drewna w myśl motta „wszystko od jednego dostawcy”. Pomimo rosnących globalnych wyzwań firma Felder Group w dalszym ciągu stawia na jakość i precyzję z Austrii.

Zróżnicowane profile zawodów i praca w obszarze międzynarodowym

Szeroki wachlarz zawodów i lokalizacji na całym świecie niesie ze sobą różnorodne możliwości rozwoju kariery. Oprócz technicznych działów produkcji, przedsiębiorstwo posiada również działy w których prowadzone są prace nad rozwojem, marketingiem i sprzedażą wysokiej jakości maszyn „Made in Austria“.

Wyróżnienia za wysoki standard miejsc pracy i globalny rozwój

Nie tylko nowoczesne rozwiązania techniczne z kuźni innowacji Felder zostały już nagrodzone kilkoma międzynarodowymi nagrodami, ale także sama firma była wielokrotnie deceniana za jakość oferowanego szkolnictwa zawodowego i wysokie standardy w miejscach pracy. Felder Group zdobywa uznanie na rynku pracy dzięki płaskiej hierarchii organizacji, licznym benefitom oraz atrakcyjnym stanowiskom pracy w szerokim zakresie grup zawodowych. Przez ponad 40 lat aktywności w obszarze praktyk zawodowych dla uczniów Felder Group stał się jednym z najczęściej nagradzanych przedsiębiorstw prowadzących kształcenie zawodowe w Tyrolu.

Możliwości kariery w centrali w Hall

Ze względu na silny, ogólnoświatowy wzrost, firma Felder Group poszukuje obecnie zarówno fachowców z wykształceniem technicznym jak i młodych ludzi z wykształceniem ogólnym, którzy będą towarzyszyć firmie na drodze do sukcesu. Obecnie w zakładzie w HALL w Tyrolu dostępne są miejsca pracy na wielu różnych stanowiskach w obszarach produkcji, montażu, kreatywnej technologii, logistyki, zakupów, księgowości, obsługi klienta, rozwoju oprogramowania, sprzedaży, badań i rozwoju oraz reklamy i komunikacji.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.felder-group.com.

Liczba wyświetleń: 695


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Felder to zwykła badziewie [1]

Mam dwie maszyny Feldera. Kupione w leasingu przed laty. Precyzja, regulacja to dramat. Wszystko rdzewieje a panel frontowy jest zwyczajnie z papieru. To sprzęt do produkcji ogrodówki, palet ale już nie mebli.

Artur [3]Odpowiedz na ten komentarz2023-08-28 08:49:54

Zgłoś nadużycie

Co to za maszyny? Czekam na formatówkę i opinie są skrajne. Nie wiem czy ...

chwalą ci co nie mają czy mało na nich robią.

Piotr [2]Odpowiedz na ten komentarz2023-08-29 11:23:00

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA