/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
CHALLENGE YOUR LIMITS. WE MAKE IT.

FELDER GROUP na targach LIGNA 2023

FELDER GROUP

Autor:
Źródło: FELDER GROUP
Data: 2023-05-11


Od 15 do 19 maja 2023 roku na wiodących na świecie targach Ligna poświęconych maszynom oraz technologiom związanym z obróbką drewna oraz materiałów drewnopochodnych, które odbędą się w Niemczech, w Hanowerze, będzie można obejrzeć wszystkie najważniejsze produkty firmy Felder Group.

FELDER GROUP na targach LIGNA 2023FELDER GROUP na targach LIGNA 2023Fot. FELDER GROUP

Po 4-letniej przerwie austriacki producent obrabiarek do drewna zaprezentuje w hali 13 na powierzchni 2700 m² ponad 100 maszyn i zachęca gorąco do zaznajomienia sią z bliska ze wszystkimi nowościami marki Felder, Format4, Hammer oraz Mayer, w tym do obejrzenia nowych produktów, wzięcia udziału w ekscytujących pokazach na żywo i oczywiście do rozmowy z kompetentnymi doradcami, którzy zaprezentują innowacyjne technologie i odkryją razem ze zwiedzającymi indywidualne drogi do perfekcyjnej obróbki drewna.

NOWOŚĆ  - zaprezentowana zostanie pilarka marki Felder K 945 SNOWOŚĆ - zaprezentowana zostanie pilarka marki Felder K 945 SFot. FELDER GROUPNa stoisku firmy Felder będzie można obejrzeć m.in.

  • Nowe pilarki do rozkroju płyt oraz pilarki formatowe: na targach Ligna zaplanowano powrót klasyka - pilarki kappa 450 marki Format4, a także zaprezentowana zostanie nowość marki Felder K 945 S.
  • Okleiniarki prostoliniowe w każdej kategorii cenowej i klasie wydajności, łącznie z absolutnym hitem, jakim jest agregat glueBox® - zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć jak może wyglądać oklejanie klejem PUR bez zbiornika na klej.
  • Pokazy na żywo ekskluzywnych innowacji: prezentacja PCS® - Preventive Contact System, unikalnego i rewolucyjnego systemu bezpieczeństwa dla pilarek formatowych oraz perfekcyjne połączenie duetu strugarek, plan 51L oraz exact 63 z ekskluzywnym wałem spiralnym Silent-Power®.
  • Innowacyjne maszyny CNC i rozwiązania dotyczące produktywności: pozycjonowanie konsoli, przyssawek oraz materiału do obróbki za pomocą okularów rozszerzonej rzeczywistości oraz najnowsze centra obróbcze CNC do nestingu profit H100 i H150, jako odpowiedź na inteligentną produkcję mebli, które pozwalają na wykonywanie cięcia, wiercenia, frezowania oraz planowania powierzchni materiału przy jego jednorazowym mocowaniu.
  • Technologie transportu bliskiego i magazynowania zwiększające produktywność

Na targach Ligna zaplanowano powrót klasyka - pilarki kappa 450 marki Format4Na targach Ligna zaplanowano powrót klasyka - pilarki kappa 450 marki Format4Fot. FELDER GROUP

O FELDER GROUP

Założone w 1956 roku przedsiębiorstwo Felder Group należy obecnie do czołowych, światowych dostawców maszyn do obróbki drewna dla potrzeb sektora prywatnego, rzemiosła oraz przemysłu, zatrudniające w swojej siedzibie w Hall w Tyrolu ponad 800 pracowników. Ponad 270 punktów sprzedaży w 84 krajach zajmuje się dystrybucją całej gamy produktów, na którą składa się ponad 180 maszyn pod markami Hammer, Felder, Format4 oraz Mayer.

Z przegląd nowości produktowych oraz promocji można dodatkowo zaznajomić się na stronie https://felder.group/ligna-de

Liczba wyświetleń: 1032


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA