/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
STREFA WIEDZY DREWNO.PL

LeanCraft - narzędzia ręczne - Drema 2022

Autor:
Źródło: LeanCraft
Data: 2022-08-26


Narzędzia ręczne produkowane przez LeanCraft będzie można zobaczyć w Strefie Wiedzy Drewno.pl podczas targów DREMA 2022.

LeanCraft - narzędzia ręczne - Drema 2022LeanCraft - narzędzia ręczne - Drema 2022Fot. Leancraft

LeanCraft to polski producent narzędzi ręcznych z siedzibą w Poznaniu. Od samego początku istnienia firmie przyświeca jeden cel - stać się najlepszym producentem narzędzi ręcznych z produkcją w Polsce. Na dzień dzisiejszy większość asortymentu LeanCraft skupia się na rozwiązaniach pomagających w pracy przy obróbce drewna, aczkolwiek w ofercie znajdują się również rozwiązania dla branży wykończeniowej, sanitarnej, jak i dla ogrodnictwa.

Od poprzedniej edycji targów DREMA w 2021 roku LeanCraft dodał wiele nowych, ciekawych narzędzi, które będzie prezentować podczas tegorocznej edycji wydarzenia. Specjalnie w tym celu w porównaniu do poprzedniej edycji wystawiony zostanie warsztat, na którym będzie możliwość przetestowania tych ciekawych rozwiązań w praktyce.

Przez 4 dni targów będzie można wypróbować i porozmawiać o produktach oraz wysłuchać Państwa oczekiwań i pomysłów co do przyszłych produktów i kierunków rozwoju polskiej marki LeanCraft!

Targi DREMA 2022. Stoisko LeanCraft znajdą Państwo w Strefie Wiedzy Drewno.pl Hala nr 5, stoisko 45.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA