/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
OKNA i DRZWI

Fakro udostępniło swoje centra logistyczne wspierając pomoc humanitarną dla Ukrainy

Fakro

Autor: oprac. red
Źródło: Fakro
Data: 2022-03-08


Fakro udostępniło swoje centra logistyczne w Nowym Sączu oraz we Lwowie. Dla potrzeb Caritas Lwów oddano obiekt i pracowników do celów przeładunkowych i redystrybucji pomocy na terenie Ukrainy.

Fot. Fakro

Cała Polska jest dziś myślami z Ukrainą - krajem, z którego pochodzi wielu naszych przyjaciół. Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji Fundacja Pomyśl o Przyszłości we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami z Sądecczyzny zorganizowała transport humanitarny żywności długoterminowej oraz środków higienicznych do Ukrainy. Z Nowego Sącza wyruszył pierwszy konwój czterech TIRów z pomocą dla Ukrainy. Do sprawnej organizacji transportu FAKRO udostępniło nieodpłatnie samochody ze swojej floty. Kierowcy FAKRO podjęli się zrealizowania tego ryzykownego w obecnej sytuacji transportu.

Po powrocie tego konwoju ciężarówek do Polski Fundacja planuje kolejne wysyłki towarów pomocowych. Z centrum logistycznego Fakro mogą bezpłatnie korzystać również inne organizacje charytatywne dostarczające pomoc dla Ukrainy.

-Do przetransportowania przyjmujemy tylko pełne palety jednolitego produktu ze względów na wymogi odprawy celnej. Zapraszamy przedsiębiorców do uczestnictwa w kolejnych transportach. Jesteśmy pod wrażeniem odwagi ukraińskich żołnierzy oraz całego społeczeństwa Ukrainy. Wszyscy czujemy się zjednoczeni z narodem ukraińskim, który doświadcza okrucieństwa wojny, a pomoc im jest dla nas naturalnym odruchem - mówi Bożena Damasiewicz, prezes Fundacji Pomyśl o Przyszłości.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA