/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
WYDARZENIA

Przerób-My już w najbliższy weekend w Warszawie

Autor: oprac. red
Źródło: Przerób-My
Data: 2021-06-23


W dniach 26. i 27. czerwca na placu Centrum Praskiego Koneser na warszawskiej Pradze, odbędzie się pierwsza z trzech planowanych tego lata edycji Przerób-My. Tegoroczne wydarzenia odbywać się będą w warunkach plenerowych.

Przerób-My już w najbliższy weekend w WarszawiePrzerób-My już w najbliższy weekend w WarszawieFot. D.Jabłoński

Przerób-My to warszawskie święto upcyklingu, rzemiosła i rękodzieła. Podczas wydarzenia odbywa się kiermasz produktów wykonanych przez rzemieślników, artystów i hobbystów, którym towarzyszą pokazy i warsztaty twórcze.

Najbliższa edycja Przerób-My odbędzie się na placu głównym Centrum Praskiego Koneser w Warszawie. Pod namiotami i na straganach, będą czekały na gości atrakcje, takie jak:
- kiermasz rękodzieła i rzemiosła, na którym będzie można kupić projekty bezpośrednio od Twórców
- pokazy kreatywnego DIY
- warsztaty i zajęcia twórcze takie jak wyplatanie papierowej wikliny, zajęcia z zakresu upcyklingu.

Przerób-MyPrzerób-MyFot. D.Jabłoński

Jak zapewniają organizatorzy, każdy znajdzie coś dla siebie, a hasłem przewodnim Przerób-My będzie jak zawsze „obudź w sobie kreatywność”.

Wydarzenie będzie otwarte w godzinach 11.00 do 20.00 w sobotę oraz od godziny 11.00 do 18.00 w niedzielę. Wstęp dla gości oraz udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

Od pierwszego poniedziałku wakacji, tj. 28. czerwca, codziennie od poniedziałku do piątku, przez całe wakacje, w godzinach od 15.00 do 19.00, organizatorzy Przerób-My zapraszają do letniej strefy kreatywnej na placu Konesera. Kolorowe, bajkowe wzory na buźkach, niemniej kolorowe balonowe stworki, warkoczyki w barwach tęczy, projektowanie własnych wzorów przypinek, tworzenie artystycznych projektów różnymi technikami rękodzieła a nawet zamykanie w wielkich bańkach mydlanych – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na najmłodszych gości Konesera w Kreatywnej Strefie Przerób-My.

Przerób-My już w najbliższy weekend w Warszawie (Zdjęcia: 3)

Przerób-My już w najbliższy weekend w WarszawiePrzerób-MyPrzerób-My

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz