/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego partnerem targów DREMA 2021

Autor:
Źródło: Grupa MTP
Data: 2021-02-16


Prace nad warstwą merytoryczną 37. edycji targów DREMA trwają od początku roku. Kluczowe elementy takie jak Strefa Promocji Drewna czy konferencja branży drzewnej powstają we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Przemysłu Drzewnego.

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego partnerem targów DREMA 2021Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego partnerem targów DREMA 2021Fot. Fotobueno

PIGPD od wielu lat czynnie włącza się w organizację targów DREMA. Jako partner branżowy i merytoryczny PIGPD z jednej strony promuje działalność firm członkowskich, z drugiej reprezentuje szeroko pojęte interesy całego sektora. -Korzyści płynące z udziału w targach są tutaj nieprzecenione; szczególnie teraz, gdy od wielu miesięcy jesteśmy pozbawieni możliwości udziału w spotkaniach biznesowych w szerszym gronie - komentuje Rafał Szefler, Dyrektor Biura Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego. -Mamy nadzieje, że w tym roku uda nam się przygotować wspólnie zarówno bogatą ekspozycję w Strefie Promocji Drewna, jak i konferencję, które od lat nabierały na sile i znaczeniu - dodaje Szefler.

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego jest jedną z największych ogólnopolskich organizacji samorządu gospodarczego w branży drzewnej. Istnieje od 1992r. i zrzesza blisko 150 członków, których interesy reprezentuje w kraju i na arenie międzynarodowej. Większość firm członkowskich to przedsiębiorstwa tartaczne, ale nie brakuje też producentów architektury ogrodowej, podłóg, palet, domów z drewna, maszyn i narzędzi. Do Izby należą zarówno przedstawiciele największych w kraju, jak i małych oraz średnich firm.

Inaugurujący DREMĘ kongres przemysłu drzewnego przez siedem kolejnych lat przyciągał autorytety i ekspertów z całego świata. Przerwana przez pandemię koronawirusa tradycja ma szansę odrodzić się w tym roku. -Mamy wielką nadzieję, że we wrześniu nic nie stanie nam na przeszkodzie i wzorem ubiegłych lat zorganizujemy międzynarodową konferencję na temat zagrożeń i wyzwań dla przemysłu drzewnego na świecie - deklaruje Dyrektor Biura Izby. Wydarzenie skierowane jest do profesjonalistów, przedsiębiorców drzewnych z Polski i z zagranicy. Organizatorzy chcą poruszyć tematy szczególnie istotne dla branży w kontekście aktualnie dokonujących się zmian.

Celem organizacji Strefy Promocji Drewna oraz DREMA Design jest umożliwienie profesjonalistom dostępu do wiodących firm, najnowocześniejszych maszyn, oryginalnych rozwiązań, innowacji i kluczowych informacji o najnowszych trendach i możliwościach w branży. -To na czym zależy nam najbardziej, to bezpieczna pod względem sanitarnym przestrzeń do swobodnych rozmów i kontraktacji biznesowych. Chcemy, żeby strefa Promocji Drewna i DREMA Design inspirowały, dostarczały najnowszej wiedzy, a przede wszystkim były platformą promocji dla firm i instytucji z sektora drzewnego” – mówi Dyrektor Targów DREMA Andrzej Półrolniczak. -Cieszę się bardzo ze współpracy i wierzę, że z partnerami takimi jak Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego stworzymy naprawdę wyjątkową edycję targów DREMA - dodaje.

Najbliższa edycja targów DREMA odbędzie się w dniach od 14. do 17, września 2021r.

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, należą do ścisłej czołówki największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna i jako jedyne wydarzenie w Polsce zyskały rekomendację federacji EUMABOIS. W 2021 roku odbędzie się 37. edycja wydarzenia. Targi DREMA 2021 wraz z salonami Furnica i Sofab pozwolą na kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli). W ramach poznańskich targów prezentowane będą rozwiązania dedykowane obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu oraz energii z drewna. Więcej na stronie www.drema.pl.

Liczba wyświetleń: 1662


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA