/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Międzynarodowe Targi Poznańskie zmieniają terminarz targów 2021

Autor: oprac. red
Źródło: Grupa MTP
Data: 2020-11-09


Międzynarodowe Targi Poznańskie poinformowały o zmianach terminów targów m.in. BUDMA, WINDOOR-TECH, Meble Polska, Dremasilesia. Zmiany terminów mają związek z obecną i przewidywaną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie.

Międzynarodowe Targi Poznańskie zmieniają terminarz targów 2021Międzynarodowe Targi Poznańskie zmieniają terminarz targów 2021Fot. K.Jabłoński

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie, i po rozmowach z Partnerami biznesowymi, Grupa MTP ma uzasadnione obawy, że organizacja zaplanowanych na początek 2021 roku imprez targowych będzie niemożliwa na poziomie, do jakiego poszczególne branże są od wielu lat przyzwyczajone.

Zmienione zostały terminy:

  • Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, a także Targów Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH. Nowy termin targów ustalony został na
    23-26. listopada 2021 roku. W przyszłym roku targom BUDMA towarzyszyć będą Targi Branży Szklarskiej GLASS oraz Targi Branży Kamieniarskiej STONE. Zaplanowane są też dwie cenione przez sektor budowlany oraz środowisko architektów i projektantów konferencje (w wersji hybrydowej lub on-line): Forum Gospodarcze Budownictwa „BUILD 4 FUTURE” i Forum Designu i Architektury „D&A”
  • Targi MEBLE POLSKA, które miały odbyć się pod koniec lutego - zostaną przesunięte, jednak na dzień dzisiejszy nie wyznaczono jeszcze nowego terminu.
  • Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA z lutego zostały przesunięte na 4-6. listopada 2021r.
  • DREMASILESIA - Targi branży drzewnej i meblarskiej odbywające się na terenie Expo Silesia w Sosnowcu nie odbędą się w 2021r. Kolejna edycja wydarzenia przewidywana jest dopiero w 2022r.
  • Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPower, które tradycyjnie odbywały się w maju, odbędą się w terminie 13-15. października 2021r.

Liczba wyświetleń: 2833


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Remadays nie widzę żeby zmieniły termin, to dobrze. W końcu będę mógł ...

pojawić się na nich osobiście

Seba [1]Odpowiedz na ten komentarz2020-11-10 16:40:09

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA