/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Targi Drema: Priorytetem bezpieczeństwo gości i wystawców

Autor: oprac. red
Źródło: Grupa MTP
Data: 2020-07-16


Bezpieczeństwo sanitarne wystawców i zwiedzających Targów DREMA to obecnie jeden z najczęściej podnoszonych tematów, który pojawia się w rozmowach dotyczących najbliższej edycji wydarzenia i jednocześnie przedmiot szczególnej troski i uwagi organizatorów wydarzenia. Jak pokazują imprezy organizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich od połowy czerwca br., na wrześniowe spotkanie branży drzewnej i meblarskiej Targi są przygotowane pod względem sanitarnym i spełniają wszystkie obowiązujące wymogi.

Targi Drema: Priorytetem bezpieczeństwo gości i wystawcówTargi Drema: Priorytetem bezpieczeństwo gości i wystawcówFot. Grupa MTP

Przygotowanie wydarzeń dla szerokiej publiczności to ogromne wyzwanie organizacyjne i logistyczne. W miejscu, w którym jednocześnie przebywa kilkadziesiąt tysięcy osób - wystawców, zwiedzających  i pracowników obsługi, muszą być zapewnione również najwyższe standardy bezpieczeństwa sanitarnego. Organizatorzy wrześniowych targów DREMA stają na wysokości zadania, aby mimo utrudnionych warunków, stworzyć przestrzeń do owocnych spotkań biznesowych, nawiązywania relacji i wymiany wiedzy.

-Mamy nadzieję, że również w tym roku dla wielu firm budowa/odbudowa i wzrost biznesu w post covidowej rzeczywistości będzie powiązany z udziałem w Targach DREMA, na które już teraz serdecznie zapraszam - mówi Andrzej Półrolniczak, dyrektor Targów Drema.

Zarząd Grupy MTP z najwyższą troską i uwagą podchodzi do kwestii zabezpieczenia terenów targowych. Potwierdziła to organizacja takich wydarzeń jak Budma czy Meble Polska, które odbyły się w lutym. Potwierdza także imponująca frekwencja ponad 10 tysięcy gości na wydarzeniach dla szerokiej publiczności, które odbywają się na targach od połowy czerwca. Wszystkie imprezy organizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spełniają obowiązujące wymogi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz państwowych. Stosowane są również wszystkie wytyczne dla organizatorów targów rekomendowane przez Polską Izbę Przemysłu Targowego.

Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa wystawców i zwiedzających teren targów jest na bieżąco dezynfekowany do należytego poziomu. Podobnie jak w innych przestrzeniach publicznych, takich jak centra handlowe czy środki transportu, przebywający na terenie targów proszeni są o zakrywanie ust i nosa oraz zachowywanie bezpiecznego dystansu. Zgodnie z wymogami GIS, na jednego gościa targowego przypadają minimum cztery metry kwadratowe powierzchni. Rejestracja i sprzedaż biletów jest możliwa wyłącznie w systemie online, za pośrednictwem platformy www.tobilet.pl. i po wypełnieniu ankiety epidemiologicznej. Przed wejściem na wydarzenie prowadzony jest bezdotykowy pomiar temperatury z użyciem kamer termowizyjnych.

Szczegółowe i na bieżąco aktualizowane zalecenia dla Wystawców i Zwiedzających dostępne są na stronie www.drema.pl.

Targi DREMA odbędą się w dniach 15-18. września 2020 r. w Poznaniu. Zapraszamy!

Liczba wyświetleń: 2474


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA