/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TARGI

Nowy termin targów HOLZ-HANDWERK i FENSTERBAU FRONTALE 2020

Autor: opr. Kamil Jabłoński
Źródło: HOLZ-HANDWERK
Data: 2020-03-09


W związku z rosnącym rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19) oraz biorąc pod uwagę zasady oceny ryzyka głównych wydarzeń przyjęte przez grupę ds. Zarządzania kryzysowego rządu niemieckiego oraz aktualne zalecenie rządu Bawarii dotyczące wystaw międzynarodowych, VDMA oraz NürnbergMesse zdecydowały się przełożyć targi HOLZ-HANDWERK wraz z FENSTERBAU FRONTALE 2020 na 16-19. czerwca 2020r.

HOLZ-HANDWERK Maszyny i urządzeniaHOLZ-HANDWERK Maszyny i urządzeniaFot. NuernbergMesse / Frank Boxler

W 2022r. HOLZ-HANDWERK i FENSTERBAU FRONTALE ponownie odbędą się w marcu.

Ochrona zdrowia i bezpieczeństwa wystawców, odwiedzających i pracowników jest dla firmy NürnbergMesse najwyższym priorytetem. Zdając sobie sprawę z tej odpowiedzialności i po uważnym rozważeniu i ocenie obecnej sytuacji, zarząd NürnbergMesse zdecydował o podjęciu niezbędnych środków ochronnych.

-Dziękujemy wszystkim klientom, partnerom i przedstawicielom mediów za zrozumienie, jakie okazali w związku z naszą decyzją o odroczeniu targów HOLZ-HANDWERK i FENSTERBAU FRONTALE 2020. Cieszymy się z wysokiego poziomu zaangażowania w branży - po intensywnych rozmowach i licznych pozytywnych rozmowach z klientami krajowymi i międzynarodowymi wybraliśmy nową datę w czerwcu - mówi Petra Wolf, Członek Zarządu NürnbergMesse.

-Oczywiście szkoda, że ​​nie możemy zorganizować dwudziestej rocznicy wydania HOLZ-HANDWERK w zaplanowanym terminie. Ważne jest, abyśmy nie anulowali targów pomimo wszystkich niepewności jeśli chodzi o koronawirusa. Ale jasne jest również, że nadchodzące targi HOLZ-HANDWERK odbędą się w specjalnych okolicznościach i ze szczególnymi wyzwaniami. Jesteśmy jednak przekonani, że wspólnie z NürnbergMesse znaleźliśmy najlepszą możliwą datę - dodaje dr Bernhard Dirr, dyrektor zarządzający VDMA- niemieckiego stowarzyszenia producentów maszyn do obróbki drewna.

-Jako przedstawiciele branży stolarskiej uważamy nową datę przed przerwą wakacyjną za sensowną alternatywę. Wystawcy i zwiedzający będą mieli zatem możliwość wymiany informacji o nowych produktach i usługach przed końcem pierwszej połowy 2020 roku. Targi są i pozostaną obowiązkową datą dla stolarzy nawet w czerwcu - komentuje dr Christian Wenzler, dyrektor generalny Fachverband Schreinerhandwerk Bayern (Bawarskie Stowarzyszenie Stolarzy).


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz