/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Odwołane targi HOLZ-HANDWERK i FENSTERBAU FRONTALE 2020

Autor: opr. Kamil Jabłoński
Źródło: www.holz-handwerk.de
Data: 2020-02-28


Targi NürnbergMesse postanowiły odłożyć HOLZ-HANDWERK i FENSTERBAU FRONTALE. Imprezy te nie odbędą się zgodnie z planem w dniach 18–21. marca 2020r., ale w wyznaczonym innym terminie w 2020r. w Norymberdze. Powodem odroczenia jest zwiększone rozprzestrzenianie się koronawirusa oraz informacje napływające od klientów i przedstawicieli branży.

HOLZ-HANDWERKHOLZ-HANDWERKFot. NürnbergMesse

VDMA Holzbearbeitungsmaschinen (niemieckie stowarzyszenie producentów maszyn do obróbki drewna VDMA), współorganizator HOLZ-HANDWERK, popiera to podejście.

-Mamy nadzieję, że branża zrozumie decyzję o przesunięciu imprezy targowej. Celem każdych targów musi być stworzenie specjalnej atmosfery dla wystawców i odwiedzających, a także umożliwienie im tworzenia nowych sieci i rozbudowy istniejących relacji biznesowych. Niestety, ten cel nie może zostać osiągnięty w obecnych okolicznościach. Tym bardziej musimy wywrzeć duży nacisk na znalezienie najlepszej możliwej alternatywnej daty dla tak ważnego dla naszych klientów wydarzenia - powiedział Peter Wolf, członek zarządu NürnbergMesse.

HOLZ-HANDWERK to najważniejsze targi dla stolarzy w Europie z szeroką gamą maszyn, produktów i usług do obróbki drewna.

Targi te odbywają się  w połączeniu z wiodącymi na świecie targami FENSTERBAU FRONTALE, podczas których architekci, cieśle, producenci okien i fasad dowiadują się o najnowszych systemach profili, architekturze szkła, okuciach, technologii zamocowań, technologii bezpieczeństwa, maszynach, systemach i wiele więcej.

Liczba wyświetleń: 2357


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA