/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
TECHNOLOGIE

ARBORTECH - Narzędzia do drewna dla rzeźbiarzy

Technet MB

Autor:
Źródło: Technet MB
Data: 2019-08-27


Innowacyjne narzędzia do precyzyjnego, bezpyłowego i bezpiecznego skrawania drewna marki ARBORTECH dedykowane m.in. rzeźbiarzom będzie można zobaczyć na Strefie Wiedzy portalu Drewno.pl podczas tegorocznych targów DREMA.

ARBORTECH - Narzędzia do drewnaARBORTECH - Narzędzia do drewnaFot. Technet MB

TECHNET MB z Bydgoszczy, przedstawiciel australijskiej firmy ARBORTECH w Polsce, podczas targów DREMA zaprezentuje profesjonalne elektronarzędzia i narzędzia współpracujące ze standardowymi szlifierkami kątowymi, które służą do bezpyłowego skrawania drewna i używane są w pracach rzeźbiarskich czy snycerskich.

-Innowacyjne rozwiązania i wysoka jakość produktów to coś co nas motywuje do działania. Od ponad 10 lat oferujemy narzędzia, którymi sami pracujemy i dzięki temu znamy ich możliwości - mówi Jarosław Makowski z Technet MB.

Drewniany liść wykonany za pomocą narzędzi ArbortechDrewniany liść wykonany za pomocą narzędzi ArbortechFot. Technet MBARBORTECH to australijska firma, której początki jako producenta i dostawcy narzędzi do obróbki drewna sięgają 1993 roku. W 2007r. ARBORTECH rozpoczął sprzedawać swoje produkty w Stanach Zjednoczonych, a cztery lata później wszedł na rynek europejski. 25 lat doświadczenia i obecności na rynku spowodowało, że obecnie narzędzia ARBORTECH sprzedawane są w dziesiątkach tysięcy sztuk na całym świecie.

Ażur wykonany za pomocą narzędzi ArbortechAżur wykonany za pomocą narzędzi ArbortechFot. Technet MB-Narzędzia ARBORTECH są pomocne w szybkim, efektywnym a zarazem precyzyjnym, bezpiecznym i bezpyłowym skrawaniu każdego gatunku drewna. Obrobiona powierzchnia pozostaje przy tym gładka niewymagająca czasochłonnego szlifowania. Wysoka jakość narzędzi pozwala cieszyć się z ich użytkowania przez długie lata - informuje Jarosław Makowski. -Posiadając wszystkie narzędzia ARBORTECH można w krótkim czasie stworzyć gotową rzeźbę, formę lub kształt. Tarcze Turbo Plane i Industrial pozwalają szybko wybrać duże partie materiału przy obróbce zgrubnej. Mini Turbo Kit, Frez Kulisty, Turbo Shaft, Mini Carver i Elektrodłuto dają możliwość kształtowania dowolnych form dzieła-wklęsłych i wypukłych różnej szerokości i wysokości, natomiast Mini Carver oraz Elastyczna Szlifierka szlifować te detale - dodaje Makowski.

Mini CarverMini CarverFot. Technet MBNarzędzia ARBORTECH doskonale sprawdzają się w działalności i twórczości osób, dla których obróbka drewna to sposób na życie, pasja lub zawód. Wśród nabywców narzędzi są m.in. producenci mebli, zakłady stolarskie, agencje reklamowe, domy pracy twórczej, instytucje i ośrodki zajmujące się wspieraniem twórczości, a także profesjonalni rzeźbiarze oraz hobbyści.

-Jesteśmy obecni na różnego rodzaju imprezach, plenerach, jarmarkach czy targach - mówi przedstawiciel firmy. -Zapraszamy również na naszą stronę www.arbortech.pl oraz do śledzenia naszych profili w socialmediach: Facebook, Twiter, Printerest. Oferta narzędzi ARBORTECH dostępna jest także na portalach aukcyjnych typu Allegro, Olx, Sprzedajemy.

ARBORTECH - Narzędzia do drewna dla rzeźbiarzy (Zdjęcia: 10)

ARBORTECH - Narzędzia do drewnaDrewniany liść wykonany za pomocą narzędzi ArbortechAżur wykonany za pomocą narzędzi ArbortechMini CarverMini Turbo zestaw 50mmIndustrialElastyczna szlifierkaFrez kulistyOrzeł wykonany za pomocą narzędzi ArbortechNarzędzia dla rzeźbiarzy Arbortech

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA