/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Strefa Warsztatów i Edukacji Zawodowej - DremaSilesia 2019

Drewno.pl

Autor: Katarzyna Jabłońska
Źródło: Drewno.pl
Data: 2019-04-09


Wzorem lat ubiegłych, podczas targów DREMASILESIA, które odbędą się w dniach 26-28.04.2019r. działała będzie Strefa Warsztatów i Edukacji Zawodowej. Wydarzenie to, organizowane przez portal Drewno.pl i Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy przy wsparciu Międzynarodowych Targów Poznańskich zaoferuje zwiedzającym doradztwo w wielu dziedzinach biznesu.

DremaSilesiaDremaSilesiaFot. D.Jabłoński

Warsztaty parkieciarskie
Podczas trzech dni targów DremaSilesia odbywać się będą organizowane przez Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy Warsztaty Parkieciarskie, w ramach których prezentowane będą najnowocześniejsze produkty: parkiety, deski, kleje, lakiery, oleje, woski, tarasy drewniane oraz technologie wykorzystywane w parkieciarstwie.
Warsztaty uzupełnione zostaną prezentacjami oraz praktycznymi pokazami: przygotowania podkładu, klejenia, szlifowania, wykończenia powierzchni oraz pomiarów w parkieciarstwie.

W ramach strefy uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu, pod okiem profesjonalistów z firmy Parkieciarstwo Widawski Paweł uczyć się będą tajników zawodu parkieciarza.

W ramach Strefy Warsztatów, uczniowie prezentować będą również swoje umiejętności stolarskie, tworząc na żywo podczas targów różnego rodzaju ciekawie wyroby z drewna, takie jak np. ule dla pszczół. Wspomagać ich będzie w tym działaniu firma Festool producent elektronarzędzi do obróbki drewna.

Wiedza kluczem do profesjonalizmu
Portal Drewno.pl wraz ze Stowarzyszeniem Parkieciarze Polscy zapraszają uczniów i nauczycieli szkół budowlano-drzewnych, a także osoby pragnące zmienić zawód lub poszerzyć swoje umiejętności i wykształcenie poprzez kursy zawodowe do Strefy Warsztatów i Edukacji Zawodowej. Wszyscy zainteresowani będą mieli sposobność porozmawiania z nauczycielami zawodu stolarza, mistrzami zawodu, wykładowcami i ekspertami związanymi ze szkoleniem zawodowym oraz doradcami biznesowymi.

W Strefie Warsztatów i Edukacji Zawodowej znajdzie się również miejsce, w którym będzie można spotkać doradców z różnego rodzaju dziedzin. Podczas targów będzie można uzyskać informacje oraz poradę w indywidualnych konsultacjach z ekspertami zajmującymi się m.in. marketingiem internetowym, zasadami zakupu i reklamacji surowca drzewnego, znakowaniem drewna konstrukcyjnego znakiem CE, itp.

Zapraszamy również do punktu konsultacji, w którym otrzymać będzie można informacje dotyczące szkoleń zawodowych takich jak: "Kurs brakarzy drewna okrągłego", "Kurs brakarzy tarcicy konstrukcyjnej", "Kurs operatora harwestera i (lub) forwardera", "Kurs operatora traka taśmowego" organizowanych przez Drewno.pl i Forest CC.

DremaSilesiaDremaSilesiaFot. D.Jabłoński

Strefę Wiedzy świetnie dopełni stoisko z literaturą branżową. Duży i różnorodny wybór książek traktujących o drewnie, jego wykorzystaniu w praktyce, a także tych o podejściu naukowym, zapewni sklep internetowy portalu Drewno.pl.

 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA