/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
KONKURS

Wood-Mizer ogłasza II edycję konkursu "Mój Projekt 2017"

Wood-Mizer

Autor: Wood-Mizer
Źródło: Wood-Mizer
Data: 2017-01-11


Czy zrealizowałeś ciekawy projekt z drewna używając do tego traka Wood-Mizer? Już teraz, Wood-Mizer proponuje prezentację Twojego projektu stolarzom i właścicielom tartaków w całej Europie. Najlepsze zrealizowane i zaprezentowane projekty zostaną nagrodzone.

Wood-Mizer w Europie otwiera II edycję konkursu "Mój Projekt 2017" na najciekawszy projekt wykonany z drewna. Traki Wood-Mizer są wykorzystywane do produkcji interesujących rzeczy, a ten konkurs będzie świetnym sposobem, aby zaprezentować różności wyczarowane z drewna.

Jeżeli wykonałeś projekt, z którego jesteś dumny, to pochwal się nim w naszym konkursie. Wystarczy wypełnić formularz online, przesłać ładne zdjęcia swojego projektu, i gotowe! Można także przeglądać pozostałe projekty z całej Europy, aby inspirować się nowymi pomysłami na swój kolejny projekt.

Konkurs „Mój Projekt 2017” dla wpisów i zdjęć otwarty będzie od 1. stycznia do 29. września 2017 roku. Jesienią, specjalnie wyselekcjonowani sędziowie wybiorą najlepsze projekty i przyznają nagrody!

URUCHOMIENIE 01/01/2017
ZAMKNIĘCIE 29/09/2017
OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW 24/11/2017

Sprawdź regulamin konkursu oraz nagrody na stronie  firmy Wood-Mizer http://woodmizer.pl/Firma/Centrum-prasowe/MÓJ-PROJEKT-KONKURS

 

Wood-MIzer - Mój Projekt 2017

Wood-Mizer ogłasza II edycję konkursu "Mój Projekt 2017" (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz