/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TECHNOLOGIE

EKO-LAS 2016: Złote medale MTP

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor: oprac. red
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2016-08-08


Jury konkursu Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich wybrało laureatów spośród produktów, które będzie można obejrzeć na zbliżających się targach Eko-Las, które w tym roku odbędą się w Janowie Lubelskim.

Równiarka dróg leśnych i gruntowychRówniarka dróg leśnych i gruntowychFot. TD BERGMA

Wśród nagrodzonych Złotym Medalem MTP znalazły się:

Równiarka dróg leśnych i gruntowych

TD BERGMA Łucja Trojanowska-Lotsberg, Kwidzyn

Równiarka dróg leśnych i gruntowych to autorski projekt firmy TD BERGMA wykorzystujący do produkcji materiały z recyklingu. Cena rynkowa maszyny ustalona została na poziomie kilkakrotnie niższym niż ceny podobnie działających urządzeń oferowanych przez innych producentów. Utrzymuje leśne i gruntowe drogi w dobrej oraz estetycznej formie bez konieczności angażowania ciężkiego i drogiego sprzętu. Wykonanie konkretnego urządzenia odbywa się w zależności od konkretnych potrzeb zamawiającego. 

Ciągnik VALTRA T214 DIRECTCiągnik VALTRA T214 DIRECTFot. Valtra

Ciągnik VALTRA T214 DIRECT czwartej generacji z kabiną leśną SKYVIEW

VALTRA INC., Finlandia

Zgłaszający: AGCO Sp. z o.o., Paczkowo

Nowa seria T w ofercie Valtry to czwarta generacja ciągników z silnikami sześciocylindrowymi produkowanymi w Finlandii. Seria T to szeroki wybór opcji wyposażenia dające możliwość dopasowania ciągnika idealnie do potrzeb użytkowników. Oprócz standardowych opcji jest możliwość dopasowania ciągnika do specyficznych potrzeb w studiu Valtra Unlimited.

 

Fiskalna drukarka termiczna dla leśniczegoFiskalna drukarka termiczna dla leśniczegoFot. Posnet

Fiskalna drukarka termiczna dla leśniczego

POSNET POLSKA S.A., Warszawa

Zgłaszający: TAKMA Tadeusz Tiuchty, Wrocław

Fiskalna drukarka termiczna dla leśniczego to najmniejsze i najlżejsze urządzenie w swojej klasie, korzystające z połączenia bluetooth o bardzo wydajnym akumulatorze z elektroniczną kopią paragonu. Doskonałe, nowoczesne narzędzie pracy dla leśniczego, posiadające wszelkie parametry techniczne predysponujące do pracy w terenie.

Rozdrabniacz uniwersalny RSDRozdrabniacz uniwersalny RSDFot. OTL Jarocin

Rozdrabniacz uniwersalny RSD

Ośrodek Techniki Leśnej, Jarocin

Rozdrabniacz uniwersalny z zębami stałymi o szerokości roboczej 2 m i głębokości pracy do 15 cm przeznaczony jest do prac przy budowie lub remontach dróg gruntowych. Rozdrabnia nawierzchnię oraz w zależności od zastosowanego narzędzia dodatkowego – wałuje, zagęszcza lub wyrównuje górną warstwę drogi. Urządzenie to może być również z powodzeniem wykorzystywane do rozdrabniania gałęzi pozrębowych lub innych zabiegów przewidzianych dla rozdrabniaczy. Posiada regulację głębokości pracy.

Nagrodzone produkty będzie można zobaczyć podczas XV edycji Targów Gospodarski Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, która odbędzie się Janowie Lubelskim w dniach 1-3 września 2016 roku.

Więcej informacji na temat targów na stronie: http://ekolas.mtp.pl

EKO-LAS 2016: Złote medale MTP (Zdjęcia: 5)

Równiarka dróg leśnych i gruntowychCiągnik VALTRA T214 DIRECTFiskalna drukarka termiczna dla leśniczegoRozdrabniacz uniwersalny RSDZłoty Medal MTP

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz