/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
PŁYTY DREWNOPOCHODNE

Nagła zmiana w zarządzie Pfleiderer Grajewo

Pfleiderer Grajewo

Autor: oprac red.
Źródło: Pfleiderer Grajewo
Data: 2016-06-03


1. czerwca br. rada nadzorcza Pfleiderer Grajewo S.A. podjęła decyzję o dokonaniu zmiany w zarządzie spółki. W trybie natychmiastowym ze stanowiska dyrektora operacyjnego i funkcji członka zarządu odwołano Gerda Schuberta. Tymczasowo, do czasu wyboru nowego dyrektora operacyjnego, zarządzanie wszystkimi funkcjami operacyjnymi Grupy powierzone zostało jej prezesowi, Michaelowi Wolffowi.

Zmiana w zarządzie Pfleiderer GrajewoZmiana w zarządzie Pfleiderer GrajewoFot. Pfleiderer

Zgodnie z oficjalnym komunikatem, decyzja rady nadzorczej jest związana z operacyjną integracją jednostek biznesowych Zachód i Wschód, a dokonana zmiana ma na celu dalsze usprawnienie wewnętrznej organizacji Pfleiderer Grajewo, co w efekcie przełożyć się ma na przyspieszenie i uproszczenie procesów decyzyjnych.

Dr Gerd Schubert na stanowisko dyrektora operacyjnego Grupy Pfleiderer Grajewo powołany został w lutym 2015r. Wcześniej, od marca 2014r. pełnił taką funkcję w niemieckiej spółce Pfleiderer GmbH.

-Chciałbym bardzo podziękować Gerdowi Schubertowi za zaangażowanie oraz wkład w tworzenie i rozwój Grupy Pfleiderer. Uproszczenie struktur operacyjnych i zarządczych stanowi kolejny logiczny krok na drodze do dalszej poprawy efektywności oraz optymalizacji kosztów. Przyniesie to korzyści zarówno dla spółki, jak i jej akcjonariuszy - skomentował sytuację Dr Paolo G. Antonietti, przewodniczący rady nadzorczej Pfleiderer Grajewo S.A.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz