/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
DREWNO W BUDOWNICTWIE

Mistrzowie w akcji, pokazy i szkolenia - Budma 2016

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2015-11-20


Już w lutym zapraszamy na elektryzujące pokazy możliwości najlepszych fachowców! Targi BUDMA będą areną zmagań o najwyższe laury, konkurować będą m.in. dekarze i parkieciarze.

O tytuł Mistrza Polski walczyć bedą młodzi dekarzeO tytuł Mistrza Polski walczyć bedą młodzi dekarzeFot. D.Jabłoński

Na targach Budma 2016 w szranki staną młodzi dekarze, którzy powalczą nie tylko o tytuł Mistrza Polski, ale również o udział w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Warszawie w przyszłym roku. 

Pokaz swoich umiejętności zaprezentują również młodzi parkieciarze. I oni walczyć będą o tytuł Mistrza Polski, a dodatkowym wyróżnieniem będzie wyjazd do włoskiego Bolzano gdzie odbędą się Mistrzostwa Europy. Dla uczestników Mistrzostw przygotowano także możliwość podjęcia egzaminu i zdobycia dyplomu czeladnika. Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy przygotowuje także szereg atrakcyjnych i ważnych dla branży podłóg drewnianych wydarzeń. 

Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy zorganizuje Mistrzostwa Polski Młodych ParkieciarzyStowarzyszenie Parkieciarze Polscy zorganizuje Mistrzostwa Polski Młodych ParkieciarzyFot. D.Jabłoński

Kolejnym konkursem, w którym wyłoniony zostanie Mistrz Polski 2016, będą III Mistrzostwa Polski Montażu wykładzin, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy. Z kolei ze strony Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy będziemy mogli liczyć na pokazy nowych technik montażu okładzin ceramicznych. 

W programie targów zaplanowano również szereg merytorycznych spotkań, a wśród nich szczególną uwagę warto zwrócić na m.in. VII Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego czy również Dni Inżyniera Budownictwa. Pełen program targów BUDMA już wkrótce dostępny będzie na stronie Budma.pl

BUDMA 2016. 2-5 lutego 2016. Zapraszamy!


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz