/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
EDUKACJA

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS SPRAWNY W ZAWODZIE - STOLARZ I TECHNIK TECHNOLOGII DREWNA

ZSZ Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu

Autor: oprac. Katarzyna Jabłońska
Źródło: ZSZ Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
Data: 2015-11-17


ZSZ Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu  oraz ZSZ  im. K.E.N. w Kalwarii Zebrzydowskiej już po raz 19. organizują konkurs "Sprawny w zawodzie: Stolarz i Technik Technologii Drewna". Organizatorzy zapraszają szkoły kształcące w tych zawodach do udziału w konkursie.

W ubiegłorocznej edycji konkursu "Sprawny w zawodzie: Stolarz i Technik Technologii Drewna" wzięli uczniowie z 20 szkół.W ubiegłorocznej edycji konkursu "Sprawny w zawodzie: Stolarz i Technik Technologii Drewna" wzięli uczniowie z 20 szkół.Fot. D.Jabłoński

Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu wraz z Zespółem Szkół Zawodowych  im. K.E.N. w Kalwarii Zebrzydowskiej już po raz 19. organizują konkurs "Sprawny w zawodzie: Stolarz i Technik Technologii Drewna". Kolejna edycja konkursu odbędzie się w dniach 3-4. marca 2016r. w Oświecimiu.

 

Konkurs powstał dziewiętnaście lat temu, jako inicjatywa Franciszka Synowca i Roberta Mikołajka - dwóch nauczycieli zawodu, którzy wypracowali formułę, opracowali regulamin oraz po dziś dzień sprawują merytoryczną opiekę nad przedsięwzięciem.

 

W marcu przyszłego roku Konkurs odbędzie się po raz czwarty jako impreza o zasięgu ogólnopolskim. "Sprawny w Zawodzie" realizuje jedno z podstawowych zagadnień każdego społeczeństwa - aby jego obywatele posiadali jak największą wiedzę i umiejętności zarówno w aspekcie ogólnokształcącym, jak i zawodowym.

 

Celem organizowanych konkursów jest :

  • umożliwienie rywalizacji uczniom programowo najstarszych klas
  • wyrabianie u uczniów zainteresowań zawodowych, wytwarzanie atmosfery fachowości i prestiżu zawodowego
  • zwrócenie uwagi na uczniów zdolnych w aspekcie ogólnozawodowym
  • analiza tematyki programów w aspekcie możliwości i jakości ich realizacji
  • umożliwienie kontaktów międzyszkolnych oraz wymianę doświadczeń.

 

Prestiżowy tytuł "SPRAWNEGO W ZAWODZIE"  jest potwierdzeniem doskonałego przygotowania młodzieży do zawodu. Dlatego mamy nadzieję, że także tegoroczna edycja konkursów, zgromadzi najlepszych uczniów szkół o kierunkach drzewnych co pozwoli wyłonić ich ścisłą czołówkę!

 

Organizatorzy zapraszają wszystkie szkoły kształcące w zawodach stolarz i technik technologii drewna do udziału w konkursie. Szczegóły dotyczące konkursu znaleźć można na stronie www.sprawnywzawodzie.pl.

Organizatorzy konkursu chętnie nawiążą współpracę z firmami chcącymi zaangażować się w organizację konkursu np. staż dla absolwentów, praktyki dla uczniów, nagrody, itp.

Osoba do kontaktu: Ewelina Matyjasik-Lewandowska +48 510 163 525 ewe.matyjasik@gmail.com 

Zobacz relację z poprzedniej edycji konkursu: III Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w Zawodzie” - Stolarz i Technik Technologii Drewna


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz