/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TARGI

Rozpoczęła się poznańska BUDMA 2015

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor: oprac. pks
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2015-03-10


Dziś w Poznaniu rozpoczeły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury - Budma 2015. Na terenach wystawowych oprócz oferty firm działających na rynku wyrobów budowlanych, rozgrywają się zawody i pokazy branżowe.

Budma 2015Budma 2015Fot. D.Jabłoński

Poznańskie targi BUDMA to jedna z największych europejskich wystaw branży budowlanej. Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury BUDMA towarzyszą Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-Tech, Targi Branży Szklarskiej GLASS oraz Targi CBS - Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne, tworząc synergię branż związanych bezpośrednio z budownictwem. Organizatorzy targów spodziewają się, że imprezę odwiedzi blisko 50 tys. gości.

 

Podczas tegorocznej edycja swoją ofertę prezentuje blisko 1000 wystawców z kilkudziesięciu krajów świata. Wśród wielu wydarzeń jakie będą miały miejsce podczas targów wyróżnić można należy te związane z branżą drzewną:

W ramach wydzielonych przestrzeni się będą m.in branżowe zawody, pokazy i szkolenia.

Salon Parkietu zaprasza na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Parkieciarzy oraz profesjonalne pokazy, szkolenia dla parkieciarzy, architektów, inwestorów i uczniów. Salon Parkietu organizowany jest przez MTP we współpracy ze Stowarzyszeniem Parkieciarze Polscy.

W Strefie Dobrego Dachu będzie możliwość uczestniczenia w pokazach sztuki dekarskiej, obejrzenia najnowszych materiałów dachowych prezentowanych przez czołowych producentów pokryć dachowych, konsultacji ze specjalistami z dziedziny krycia dachu, izolacji dachowej, wentylacji, okien dachowych, orynnowania i zabezpieczeń dachu. 12 marca odbędzie się XIV Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w Sali konferencyjnej w pawilonie 7 tuż nad Strefą Dobrego Dachu. Przed Kongresem odbędzie się Konferencja dotycząca wentylacji dachowej zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy i Partnerów PSD. Współpraca: Polskie Stowarzyszenie Dekarzy.

 

Patronat Honorowy nad targami BUDMA objęli Minister Infrastruktury i Rozwoju oraz Minister Gospodarki. Partnerem Merytorycznym bloku targów jest Związek Polskie Okna i Drzwi.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Czy targi nie mogłyby być w weekend?

Czy targi nie mogłyby odbywać się w weekend? Chciałbym pojechać na takie targi i obejrzeć to co firmy mają do pokazania ale nie mogę tego zrobić w tygodniu. Jak pewnie większość osób z "zewnątrz" i z poza Poznania. Czy te firmy wystawiennicze wystawiają się dla samych siebie? Wiadomo, że firmy współpracujące przyjadą a co z osobami prywatnymi? Takie datowanie jest po prostu głupie ale to nie tylko te targi bo i cały szereg innych odbywa się właśnie w ten sposób. Całe szczęście, że bilety były w dość przystępnej cenie.

Rafał Krajka [4]Odpowiedz na ten komentarz2015-03-13 17:21:46

Zgłoś nadużycie

Takie targi to wyrzucenie pieniędzy

Cała impreza targowa polega na tym aby pracownicy firm które się wystawiają spotkali się raz w roku wypili co mają wypić ze znajomymi z branży poimprezowali w hotelu i na mieście i po targach do domu. Niestety znam z własnego doświadczenia i jak dla mnie szkoda pieniędzy. Lepiej kontrahentów zaprosić np: w góry na narty na weekend a nie stwarzać pozory poprawności.

Pozdrawiam

rad [6]Odpowiedz na ten komentarz2015-03-14 07:45:06

Zgłoś nadużycie

Koszt Deski w Polsce

Dzień dobry!

Planujemy wysłać pokładzie nieobrzynana różnych rozmiarach. Powiedz mi, co cena zakupu w Polsce. Materiału sosna, modrzew, dąb

Andrey Koliev [1]Odpowiedz na ten komentarz2015-03-14 11:23:49

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz