/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
Godzinowe rozliczanie pracowników stolarni

Godzinowe rozliczanie pracowników stolarni [1]

Dzień dobry,

chciałem zapytać osoby które zatrudniają więcej niż 1 osobę i rozliczają się z nią według stawki godzinowej,
jakie macie sposoby na efektywne rozliczanie czasu pracy?

Mam taką aplikację - ***** gdzie pracownicy raportują czas pracy codziennie, dzielą to na zadania wykonywane dla klientów, dlatego łatwiej jest kontrolować budżet, i widzieć który pracownik jest meeeega nie efektywny. Dodatkowo aplikacja przypomina im by zaraportowali czas za poprzedni dzień jeśli jeszcze tego nie zrobili. Jednak gdy rozmawiam ze stolarniami to widzę że większość osób woli raportować czas pracy na kartce - nie do końca rozumiem z czego to wynika.

Na koniec miesiąca wiem dokładnie ile godzin pracownik zaraportował i ile mam mu wypłacić pieniędzy. Szczególnie uciążliwe było dla raportowanie czasu pracy na kartkach które wiecznie ginęły a potem przepisywanie tych raportów z komunikatora do excela było mocno uciążliwe.

Czy możecie podzielić się własnymi doświadczeniami w tym temacie?

Pozdrawiam
Jakub

Wpis edytowany przez Administratora

Jakub [1]Odpowiedz na ten wątek2022-06-24 14:38:49

Zgłoś nadużycie

praktyczna rada

No... jest taki sposób:
Pracownik przychodzi o 7 rano, wychodzi o 15. Zaraportowane jest 8 godzin.
Jak ktoś będzie próbować liczyć inaczej, to nie chciałbym być w jego skórze.
A jak pracownik nie ma co robić, bo mu nie zorganizowałeś zajęcia ty lub twój brygadzista to twój problem.
I doba rada - szczerze: jak chcesz zamieścić reklamę swojego programu to napisz do redakcji, to ci ją tu wyświetlą na ustalonych warunkach, a nie kryptoreklama od d..y strony

Pozdrawiam serdecznie

Robert [33]Odpowiedz na ten wątek2022-07-16 14:29:46

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA