/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
Ogłoszenia/Spam Ukraina

Ogłoszenia/Spam Ukraina [2]

Proszę o opinie na temat zamieszczanych hurtowo ogłoszeń spamera z Ukrainy.
Ogłoszenia typu "dżem, mydło i powidło", czyli wszystko i, jak się okazuje, wielkie NIC.
Jakiś czas temu próbowałem nawiązać kontakt z tymi ogłoszeniodawcami.
Efektem był spam mailowy nic nie mający wspólnego z treścią mojego zapytania. Tak jakby po drugiej stronie działał bot, w dodatku prymitywny. Pisałem również do redakcji żeby się przyjrzała rzetelności tych ogłoszeń, no ale widać, skoro klient płaci.....

Woodec [23]Odpowiedz na ten wątek2022-04-30 17:22:21

Zgłoś nadużycie

Spam i nic więcej

Oczywiście, moim zdaniem to tylko spam. Proszę o wypowiedzenie się Pana Jabłońskiego na ten temat. Czy to spam czy to prawdziwie ogłoszenia? Wszystko wskazuje na oczywisty spam wiec redakcja naraża na olbrzymie straty setki polskich firm biorąc jakieś nędzne grosze za publikowanie fejkowych ogłoszeń...

Saruman [9]Odpowiedz na ten wątek2022-05-01 19:57:05

Zgłoś nadużycie

Ogłoszenia

Użytkownik, o którym Państwo piszą, nie zamieszcza ogłoszeń w sposób, który w jakiś radykalny sposób łamałby nasz regulamin. Ogłoszenia mają różną treść, zamieszczane są w różnych kategoriach. Sprawdziliśmy nr telefoniczny - jest poprawny, nie było problemu z kontaktem. Trwa weryfikacja adresu e-mail. Poprosiliśmy też o zamieszczanie w ogłoszeń precyzyjniej opisujących ofertę, ale to firma będąca pośrednikiem i twierdzi, że ma szeroką ofertę towaru. Na chwilę obecną nie mamy podstaw aby użytkownika zablokować.

Dominik Jabłoński [444]Odpowiedz na ten wątek2022-05-04 15:33:24

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA