Zmiana prezesa w Paged SA

1782 Views
0 Comments
All articles

Zmiana prezesa w Paged SA

Author: dja 1 min czytania
Waldemar Czarnocki, prezes Paged SA, złożył rezygnację z pełnionej funkcji z dniem 10 grudnia 2008r. W swoim oświadczeniu podał, że powodem rezygnacji jest zbyt duże obciążenie obowiązkami w Grupie Paged.
Rezygnacja została przyjęta, a rada nadzorcza spółki na stanowisko prezesa powołała Daniela Mzyka. Waldemar Czarnocki będzie nadal pełnił funkcję prezesa zarządu Paged-Sklejka S.A. z siedzibą w Morągu (spółka zależna Paged SA).

Daniel Mzyk ma 30 lat, posiada wykształcenie wyższe; w latach 1998÷2001 studiował zarządzanie na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, a w 2005 roku ukończył studia International Business Management na Uniwersytecie w Bradford. Był uczestnikiem szeregu kursów i szkoleń, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, w zakresie ekonomii, informatyki i finansów. Kandydat programu CFA (Chartered Financial Analyst). Na przestrzeni ostatnich kilku lat pełnił funkcje zarządcze i nadzorcze w spółce publicznej YAWAL SA z siedzibą w Herbach oraz w kilku innych firmach działających w branży produkcyjnej, medialnej i finansowej; prowadził także własną działalność gospodarczą związaną z branżą komputerową. W okresie sierpień 2006÷kwiecień 2007 pracował w spółce Yu Zhong Fusion Consulting z siedzibą w Szanghaju na stanowisku konsultanta.

Obecnie D. Mzyk pełni funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Paged Meble SA oraz Członka Rady Nadzorczej Paged-Sklejka S.A. z siedzibą w Morągu.

Was this article interesting?

Thank you for your feedback!

Stay up to date

Receive the most important news from the wood industry directly in your inbox.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Only signed-in users can post comments. Log in

Report a bug