Wspólna promocja na plus

1586 Views
1 Comments
All articles

Wspólna promocja na plus

Author: Anna Sulej Source: Drewno w budownictwie i wyposażeniu wnętrz 2 min czytania
Wortal Drewno.pl oraz wydawca magazynu „Drewno w budownictwie i wyposażeniu wnętrz” podejmują wspólne wyzwanie promowania drewna jako materiału budowlanego, który ma wyjątkowe właściwości estetyczne, ekologiczne oraz użytkowe.
Pierwszy numer nowego magazynu ukaże się w styczniu przyszłego roku
Pierwszy numer nowego magazynu ukaże się w styczniu przyszłego rokufot. Drewno w budownictwie i wyposażeniu wnętrz

Unikalna na polskim rynku wydawniczym publikacja "Drewno w budownictwie i wyposażeniu wnętrz" w nakładzie 12 000 egzemplarzy skierowana jest do osób aktywnie poszukujących nietuzinkowych rozwiązań: inwestorów budowlanych, architektów, projektantów, wykonawców oraz dystrybutorów materiałów budowlanych. Magazyn ma na celu dostarczanie wiedzy na temat walorów estetycznych, użytkowych, ekologicznych, jakimi charakteryzuje się drewno w aspekcie jego zastosowania w budownictwie. Do tej pory kwartalnik zaprenumerowało ponad 2 000 osób.

Na łamach stron kolorowego magazynu opisywane są najnowsze, dostępne na rynku rozwiązania, które w praktyce pozwalają uzyskać nietuzinkowe efekty architektoniczne, wizualne i estetyczne. W czasopiśmie znajdą Państwo także opisy produktów i ich zastosowania w praktyce: okna, drzwi, schody, podłogi, elewacje, domy, elementy architektury ogrodowej, place zabaw, sauny, konstrukcje drewniane, dachy, tarcice, drewno egzotyczne, tarasy oraz szereg produktów pomocniczych, takich jak chemia, czy też narzędzia i inny sprzęt montażowy.

Magazyn trafi do czytelników pod koniec roku 2009, a jego oficjalna premiera odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2010, w dniach 19-22 stycznia w Poznaniu. Już teraz można zaprenumerować darmowe wydanie elektroniczne oraz płatną wersję drukowaną. Drewno.pl oraz Wydawca kwartalnika zapraszają do skorzystania z jesiennego pakietu promocyjnego pod hasłem „Promuj drewno razem z nami”.

Drewno.pl to najstarszy i najpopularniejszy polski serwis internetowy branży drzewnej. Swoją działalność rozpoczął w 1998r. Codziennie aktualizowany, dostarcza bieżące informacje związane z szeroko pojętym rynkiem drewna w Polsce i na świecie.Codziennie serwis odwiedza kilka tysięcy użytkowników korzystających z naszych usług i szukających informacji związanych z drewnem.
 
Drewno.pl odwiedzany jest przez ok. 80 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie. Dzięki dużej liczbie odwiedzin realizowanych przez użytkowników związanych z branżą drzewną lub zainteresowanych wyrobami z drewna – Wortal stanowi doskonałe medium reklamowe dla tych wszystkich firm, których oferta skierowana jest do osób zajmujące się przetwórstwem drewna lub produkujących wyroby z drewna.

Współpraca internetowego lidera oraz debiutującej gwiazdy wśród mediów drukowanych jest naturalną drogą ku zwiększeniu zainteresowania drewnem, jako materiałem stanowiącym korzystną alternatywę dla innych, tradycyjnych materiałów budowlanych.

 

Zobacz także:


Prenumerata


Jesienna oferta specjalna – promuj drewno razem z nami


Oferta reklamy w magazynie
Oferta reklamy internetowej

Was this article interesting?

Thank you for your feedback!

Stay up to date

Receive the most important news from the wood industry directly in your inbox.

Komentarze (1)

P
Partner Szczecin
Konstrukcje wykonane z wiązarów dachowych można pokryć każdego rodzaju pokryciem dachowym: dachówką ceramiczną, dachówką cementową, blachodachówką, blachą trapezową, gontem papowym na pełnym odeskowaniu, trzciną, łupkiem, płytą obornicką i innymi rodzajami pokrycia.
Partner Szczecin

Dodaj komentarz

Only signed-in users can post comments. Log in

Report a bug