VIII edycja konkursu o tytuł "Dobroczyńca Roku".
W tym roku trwa kolejna ósma już, edycja konkursu o tytuł "Dobroczyńca Roku". Tradycyjnie nominacje w konkursie mogą składać fundacje i stowarzyszenia. Nominacje te mogą być składane w pięciu kategoriach:
-edukacja i oświata-ekologia
-kultura i sztuka
-ochrona i promocja zdrowia
-pomoc społeczna
Tytuł przyznawany jest przedsiębiorstwom państwowym i prywatnym oraz fundacjom utworzonym przez firmy, wspierającym (niekoniecznie finansowo) działania organizacji pozarządowych. Tytuł przyznawany jest za działania zrealizowane w 2004 roku.
Po raz pierwszy w tej edycji firmy mogą samodzielnie zgłosić swoją nominację do tytułu "Dobroczyńca Roku 2004" w kategorii strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy na podstawie odrębnego wniosku nominacyjnego. W tej kategorii zostaną nagrodzone firmy, które prowadzą działania społeczne w sposób spójny, przejrzysty i otwarty, a ich aktywność społeczna nakierowana jest na konkretny, ważny cel i przynosi długotrwałe efekty.
Wnioski nominacyjne można składać do 14 lutego 2005. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi zaś w II połowie kwietnia 2005 r.
Bol tento článok zaujímavý?
Ďakujeme za vašu spätnú väzbu!
Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Komentáre môžu pridávať iba prihlásení používatelia. Prihlásiť sa