WSPÓŁPRACA NAUKI I BIZNESU

Szynaka Meble stawia na B+R

1766 Views
0 Comments
All articles

Szynaka Meble stawia na B+R

Author: oprac. dja Source: Szynaka Meble 1 min czytania
Firma Szynaka Meble podpisała umowę z Elbląskim Parkiem Technologicznym, której celem jest wdrażanie w przedsiębiorstwie innowacyjnych technologii.
Waldemar Mieczkowski (z prawej) i Paweł Lulewicz podpisali porozumienie o współpracy. fot. Szynaka Meble

Jednym z głównych celów Szynaka Meble jako jednego z wiodących polskich producentów mebli, jest wdrażanie innowacyjnych technologii, opartych na badaniach naukowych oraz pracach rozwojowych i wdrożeniowych.

W celu zwiększenia efektywności działań i transferu nauki do biznesu przedstawiciel zarządu Szynaka Meble Sp. z o.o Waldemar Mieczkowski oraz dyrektor Elbląskiego Parku Technologicznego Paweł Lulewicz podpisali porozumienie o współpracy.

Zakres współpracy obejmuje działalność badawczo-rozwojową, realizowaną z wykorzystaniem aparatury badawczej Laboratorium Zaawansowanych Analiz Środowiskowych i Centrum Transferu Technologii Drewna i Mebli.

Was this article interesting?

Thank you for your feedback!

Stay up to date

Receive the most important news from the wood industry directly in your inbox.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Only signed-in users can post comments. Log in

Report a bug