Stalmot inwestorem w REMA SA

1976 Views
0 Comments
All articles

Stalmot inwestorem w REMA SA

Author: dja Source: REMA 1 min czytania
Minister Skarbu Państwa poinformował, o zaakceptowaniu oferty Fabryki Okuć Meblowych STALMOT Sp. z o.o. z siedzibą w Nidzicy85% w sprawie nabycia należących do Skarbu Państwa 85% akcji REMA S.A. z siedzibą w Reszlu.
Pilarka tarczowa DMMK-30/320 Master
Pilarka tarczowa DMMK-30/320 Masterfot. REMA
REMA SA jest jednym z największych w Polsce producentów obrabiarek do drewna i materiałów drewnopochodnych o tradycjach w dziedzinie przemysłu maszynowego sięgających 1931r. Od 1963r. firma specjalizuje się w produkcji obrabiarek do drewna w szczególności pilarek tarczowych.

Fabryka Okuć Meblowych STALMOT Sp. z o.o. jest jednym z liderów krajowego rynku okuć do mebli tapicerowanych. W ofercie firmy znajduje się szeroki asortyment stelaży, mechanizmów, okuć drobnych, metalowych elementów chromowanych, tworzyw sztucznych i pozostałych artykułów stosowanych w fabrykach tapicerskich.

Was this article interesting?

Thank you for your feedback!

Stay up to date

Receive the most important news from the wood industry directly in your inbox.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Only signed-in users can post comments. Log in

Report a bug