MATERIAŁY DREWNOPOCHODNE

SPPD w Polsce wybrało zarząd na kadencję 2024-2027

1998 Aufrufe
0 Kommentare
Alle Artikel

SPPD w Polsce wybrało zarząd na kadencję 2024-2027

Autor: oprac. red Quelle: SPPD w Polsce 1 min czytania
Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce wybrało zarząd organizacji na kolejną czteroletnią kadencję.
SPPD w Polsce wybrało zarząd na kadencję 2024-2027
SPPD w Polsce wybrało zarząd na kadencję 2024-2027fot. SPPD w Polsce

12. kwietnia 2024r. w Piszu odbyło się 61. Walne Zgromadzenie członków Stowarzyszenia Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce. Podczas spotkania wybrano zarząd organizacji kadencję 2024-2027.

W skład Zarządu ponownie weszli: Jędrzej Kasprzak - Prezydent stowarzyszenia oraz Bartosz Bezubik, Mariusz Kosień i Janusz Tomasz Zowade – wiceprezydenci oraz Dorota Dziurka – Sekretarz. 

Jędrzej Kasprzak jest prokurentem w SWISS KRONO sp. z o.o., Bartosz Bezubik to prezes Zakładów Przemysłu Sklejek Biaform SA, Mariusz Kosień jest prezesem Bydgoskich Zakładów Sklejek "SKLEJKA - MULTI" S.A., a Janusz Zowade prezesem firmy Silekol Sp. z o.o. Prof. dr hab. Dorota Dziurka reprezentuje Katedrę Mechanicznej Technologii Drewna Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

W planach pracy na nową kadencję, oprócz działań typowo statutowych, zarząd SPPD w Polsce wymienia aktywny udział w pracach nad zmianami zasad sprzedaży drewna oraz w toczących się pracach nad zmianą modelu gospodarki leśnej w Polsce. Ponadto planowane są działania dotyczące promocji drewna i wyrobów na jego bazie. Ich celem będzie popularyzacja wiedzy o tym, że drewno jest surowcem odnawialnym, posiadającym bardzo wiele zalet i możliwości wykorzystania.

War dieser Artikel interessant?

Vielen Dank für Ihre Bewertung!

Bleiben Sie auf dem Laufenden

Erhalten Sie die wichtigsten Nachrichten aus der Holzbranche direkt in Ihr E-Mail-Postfach.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Kommentare können nur von angemeldeten Benutzern hinterlassen werden. Anmelden

Fehler melden