Śmieci do śmietnika, choinki do lasu

919 Zobrazenia
0 Komentáre
Všetky články

Śmieci do śmietnika, choinki do lasu

Autor: dja Zdroj: PoliTrade Polska 1 min czytania
Do 02 lutego potrwa kampania "Śmieci do śmietnika, choinki do lasu" mająca upowszechnić zwyczaj poświątecznej zbiórki choinek i uświadomienie społeczeństwu, znaczenia odnawialnych źródeł energii.
Śmieci do śmietnika, choinki do lasu
Śmieci do śmietnika, choinki do lasu
II edycja akcji, której zadaniem jest również przekonanie Polaków, że odnawialne źródła energii są przyjazne człowiekowi i środowisku jest organizowana przez Poli Trade Polska Sp. z o.o. oraz MPGK Katowice, a swoim zasięgiem obejmuje miasta: Chorzów, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Sosnowiec i Tychy.

Zebrane choinki zostaną przerobione na biomasę, a połowa środków z jej sprzedaży zostanie przeznaczona na sadzonki nowych choinek.

Podczas ubiegłorocznej, I edycji kampanii udało się zebrać około 500 choinek, które zostały przerobione w kompostowni MPGK w Katowicach.
Zdieľať: Facebook LinkedIn

Bol tento článok zaujímavý?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu!

Buďte informovaní

Dostávajte najdôležitejšie správy z drevárskeho odvetvia priamo do schránky.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Komentáre môžu pridávať iba prihlásení používatelia. Prihlásiť sa

Nahlásiť chybu