Składy Vox podsumowały wyniki finansowe

1843 Zobrazenia
0 Komentáre
Všetky články

Składy Vox podsumowały wyniki finansowe

Zdroj: Składy Vox 1 min czytania
Składy Vox podsumowały wyniki finansowe. Pod względem przychodów całej firmy rok 2010 był podobny do roku poprzedniego i sprzedaż wyniosła 232 mln złotych.
fot. Vox
Największym popytem w Składach VOX cieszyła się stolarka drzwiowa, materiały podłogowe (panele i deski podłogowe) oraz płyty OSB. W tych grupach towarowych firma odnotowała największe wzrosty sprzedaży. Natomiast największe spadki Składy Vox miały w grupie produktów  ściennych.

„Czasy gorszej koniunktury w naszej branży, a przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym, którego wzrost jest  jednym z kluczowych czynników sukcesu naszej firmy, wykorzystujemy na wewnętrzne wzmocnienie organizacji oraz prace nad zapewnieniem naszym klientom obsługi na najwyższym poziomie – mówi Anna Struk Dyrektor Generalny. - W rok 2011 wkraczamy z dobrą kondycją firmy, z dopracowaną strukturą logistyczną  zapewniającą prawidłowe funkcjonowanie, również w słabszych dla rynku okresach.”

Składy VOX to firma z 18-letnią tradycją na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. W ponad 60 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, sklepy i hurtownie. Od 2007 roku sieć poszerza swój zasięg poprzez otwieranie sklepów Majster, działających na zasadzie franczyzy. W ciągu 4 lat na mapie Polski pojawiło się aż 95 sklepów Majster.
Zdieľať: Facebook LinkedIn

Bol tento článok zaujímavý?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu!

Buďte informovaní

Dostávajte najdôležitejšie správy z drevárskeho odvetvia priamo do schránky.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Komentáre môžu pridávať iba prihlásení používatelia. Prihlásiť sa

Nahlásiť chybu