Nowy system doświetleń VELUX

824 Views
0 Comments
All articles

Nowy system doświetleń VELUX

Source: VELUX 1 min czytania
Kąt nachylenia nie ma znaczenia - nowy system doświetleń VELUX pozwala na zamontowanie okien do poddaszy również w płaskim dachu.

Firma VELUX wprowadza na polski rynek nowatorski system doświetleń pomieszczeń znajdujących się bezpośrednio pod płaskim dachem. Nowe rozwiązanie pozwala dostarczyć dzienne światło oraz świeże powietrze do domów i biur przez okna umieszczone w płaskim dachu. 

Dwuczęściowy zestaw do płaskich dachów składa się z podstawy umieszczanej w dachu, nachylonej do niego pod kątem 19 stopni, oraz okna do poddaszy VELUX wraz z kołnierzem uszczelniającym. Opcjonalnie zestaw można wzbogacić o akcesoria dekoracyjne i przeciwsłoneczne. Zarówno okno, jak i każdy z dodatkowych elementów może być sterowany elektrycznie. System doświetleń VELUX może być wyposażony w dwa rodzaje okien drewnianych: lakierowany, obrotowy model GGL lub odporne na wilgoć, pokryte poliuretanem okno obrotowe GGU.

 

Was this article interesting?

Thank you for your feedback!

Stay up to date

Receive the most important news from the wood industry directly in your inbox.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Only signed-in users can post comments. Log in

Report a bug