LEŚNICTWO

Nowy dyrektor RDLP Radom

2973 Zobrazenia
0 Komentáre
Všetky články

Nowy dyrektor RDLP Radom

Autor: oprac. red Zdroj: Lasy Państwowe 1 min czytania
8. sierpnia na stanowisko dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu powołany został Mariusz Sołtykiewicz.
Nowy dyrektor RDLP Radom
Nowy dyrektor RDLP Radomfot. PGL Lasy Państwowe

Zmiana na stanowisku szefa RDLP Radom związana jest z awansem Adama Wasiaka, który 5. sierpnia objął stanowisko dyrektora generalnego Lasów Państwowych.

Mariusz Sołtykiewicz jest absolwentem Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie oraz studiów doktoranckich w zakresie leśnictwa w Instytucie Badawczym Leśnictwa. Ukończył również studia podyplomowe z hodowli lasu w Akademii Rolniczej w Poznaniu.

W Lasach Państwowych pracuje od 1996 roku. Był referentem, inżynierem nadzoru i zastępcą nadleśniczego w Nadleśnictwie Starachowice. W latach 2013-2016 był nadleśniczym Nadleśnictwa Dobieszyn. W następnych latach był zastępcą nadleśniczego w Nadleśnictwie Suchedniów. Ostatnio Sołtykiewicz zajmował stanowisko zastępcy dyrektora ds. ekonomicznych RDLP w Radomiu.

Tego samego dnia, na stanowisko zastępcy dyrektora ds. ekonomicznych RDLP w Radomiu powołany został dr inż. Michał Ostrowski.

Zdieľať: Facebook LinkedIn

Bol tento článok zaujímavý?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu!

Buďte informovaní

Dostávajte najdôležitejšie správy z drevárskeho odvetvia priamo do schránky.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Komentáre môžu pridávať iba prihlásení používatelia. Prihlásiť sa

Nahlásiť chybu