PŁYTY DREWNOPOCHODNE

Nagła zmiana w zarządzie Pfleiderer Grajewo

1434 Перегляди
0 Коментарі
Усі статті

Nagła zmiana w zarządzie Pfleiderer Grajewo

Автор: oprac red. Джерело: Pfleiderer Grajewo 1 min czytania
1. czerwca br. rada nadzorcza Pfleiderer Grajewo S.A. podjęła decyzję o dokonaniu zmiany w zarządzie spółki. W trybie natychmiastowym ze stanowiska dyrektora operacyjnego i funkcji członka zarządu odwołano Gerda Schuberta. Tymczasowo, do czasu wyboru nowego dyrektora operacyjnego, zarządzanie wszystkimi funkcjami operacyjnymi Grupy powierzone zostało jej prezesowi, Michaelowi Wolffowi.
Zmiana w zarządzie Pfleiderer Grajewo
Zmiana w zarządzie Pfleiderer Grajewofot. Pfleiderer

Zgodnie z oficjalnym komunikatem, decyzja rady nadzorczej jest związana z operacyjną integracją jednostek biznesowych Zachód i Wschód, a dokonana zmiana ma na celu dalsze usprawnienie wewnętrznej organizacji Pfleiderer Grajewo, co w efekcie przełożyć się ma na przyspieszenie i uproszczenie procesów decyzyjnych.

Dr Gerd Schubert na stanowisko dyrektora operacyjnego Grupy Pfleiderer Grajewo powołany został w lutym 2015r. Wcześniej, od marca 2014r. pełnił taką funkcję w niemieckiej spółce Pfleiderer GmbH.

-Chciałbym bardzo podziękować Gerdowi Schubertowi za zaangażowanie oraz wkład w tworzenie i rozwój Grupy Pfleiderer. Uproszczenie struktur operacyjnych i zarządczych stanowi kolejny logiczny krok na drodze do dalszej poprawy efektywności oraz optymalizacji kosztów. Przyniesie to korzyści zarówno dla spółki, jak i jej akcjonariuszy - skomentował sytuację Dr Paolo G. Antonietti, przewodniczący rady nadzorczej Pfleiderer Grajewo S.A.

Поділитися: Facebook LinkedIn

Ця стаття була цікавою?

Дякуємо за відгук!

Будьте в курсі подій

Отримуйте найважливіші новини деревообробної галузі прямо до вашої поштової скриньки.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Коментарі можуть залишати лише авторизовані користувачі. Увійти

Повідомити про помилку