Lasy Państwowe: Trwa liczenie strat po huraganach

790 Перегляди
0 Коментарі
Усі статті

Lasy Państwowe: Trwa liczenie strat po huraganach

Автор: dja 1 min czytania
Lasy Państwowe nie podały dotychczas informacji o szacowanej ilości wiatrołomów, jednak informacje jakie naływają do redakcji DREWNO.PL wskazują, że mogą one wynieść nawet ponad 2 mln m3 drewna.

W Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie odbyło się dziś spotkanie dyrektora generalnego Lasów Państwowych Andrzeja Matysiaka, głównego analityka Lasów Państwowych Konrada Tomaszewskiego oraz kierownictwa Wydziału Marketingu i Promocji Produktów Leśnych Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych z kierownictwem olsztyńskiej dyrekcji.

Tematem spotkania jest ocena sytuacji drzewostanów dotkniętych klęską po huraganowych wiatrach, które przeszły nad Polską w ostatnich dniach. Spotkanie poświęcone jest również aspektom portalu leśno-drzewnego, w tym przygotowaniom do uruchomienia aplikacji e-drewno.

W tym tygodniu ma odbyć się również krajowa narada gospodarcza jednostek Lasów Państwowych, na której omawiane będą działania związane z usuwaniem wiatrołomów i sposobami ich zagospodarowania.

Поділитися: Facebook LinkedIn

Ця стаття була цікавою?

Дякуємо за відгук!

Будьте в курсі подій

Отримуйте найважливіші новини деревообробної галузі прямо до вашої поштової скриньки.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Коментарі можуть залишати лише авторизовані користувачі. Увійти

Повідомити про помилку