LEŚNICTWO

Dyrektor RDLP w Szczecinie odwołany

5036 Aufrufe
1 Kommentare
Alle Artikel

Dyrektor RDLP w Szczecinie odwołany

Autor: oprac. red Quelle: Lasy Państwowe 1 min czytania
Stanowisko dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie stracił Jarosław Staniszewski. Funkcję tą pełnił niespełna pół roku.
Jarosław Staniszewski, dyrektor RDLP w Szczecinie fot. Lasy Państwowe

Jarosław Staniszewski szefem RDLP w Szczecinie był od stycznia 2024r. Najpierw jako „pełniący obowiązki”, a od marca jako „pełnoprawny” dyrektor regionalny.

Staniszewski był jednym z uczestników wystąpienia tzw. „prawdziwych leśników” na wiecu wyborczym Donalda Tuska jakie miało miejsce w ubiegłym roku w Płocku.

Na stronach internetowych Lasów Państwowych zwyczajowo brak jest informacji o przyczynach odwołania. W środowisku leśników za przyczynę odwołania uznaje się brak zdecydowania w działaniach kadrowych. Tezę tę potwierdzać może odpowiedź udzielona Gazecie Wyborczej przez Olgę Buczyńską, rzeczniczkę Lasów Państwowych: "Krok ten wpisuje się w program przebudowy kadry zarządzającej w Lasach Państwowych, który ma na celu optymalne dostosowanie kompetencji zarządczych do wyzwań danej jednostki”.

War dieser Artikel interessant?

Vielen Dank für Ihre Bewertung!

Bleiben Sie auf dem Laufenden

Erhalten Sie die wichtigsten Nachrichten aus der Holzbranche direkt in Ihr E-Mail-Postfach.

Komentarze (1)

P
Pacyfista
Strzelają do swoich ?

Dodaj komentarz

Kommentare können nur von angemeldeten Benutzern hinterlassen werden. Anmelden

Fehler melden