TARTACZNICTWO

Ćwiczenia taktyczno-bojowe TARTAK 2017

1028 Zobrazenia
0 Komentáre
Všetky články

Ćwiczenia taktyczno-bojowe TARTAK 2017

Autor: oprac. red Zdroj: KP PSP Świdwin 1 min czytania
27. listopada br. na terenie Zakładu Przemysłu Drzewnego w Sławoborzu pod kryptonimem „TARTAK 2017” odbyły się ćwiczenia taktyczno-bojowe Straży Pożarnej.
Ćwiczenia taktyczno-bojowe TARTAK 2017
Ćwiczenia taktyczno-bojowe TARTAK 2017fot. KP PSP Świdwin

W działaniach brały udział siły i środki z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Świdwinie oraz jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Sławoborze.

Celem ćwiczeń było praktyczne sprawdzenie założeń dotyczących możliwości i czasu dojazdu do miejsca zdarzenia przewidzianych sił i środków oraz zapoznanie ćwiczących z warunkami budowlanymi obiektów, warunkami ewakuacji, zaopatrzeniem wodnym i możliwością dojazdu.

Strażacy przeprowadzili sprawdzenia przygotowania w zakresie alarmowania, stopnia przygotowania do prowadzenia ewakuacji w sytuacji powstania pożaru, umiejętności postępowania pracowników ww. obiekcie w sytuacji powstania pożaru, możliwości podjazdu do budynku i prowadzenie działań ratowniczo–gaśniczych oraz możliwości manewrowych samochodów ratowniczo-gaśniczych na terenie Zakładu Przemysłu Drzewnego w Sławoborzu.

Zdieľať: Facebook LinkedIn

Bol tento článok zaujímavý?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu!

Buďte informovaní

Dostávajte najdôležitejšie správy z drevárskeho odvetvia priamo do schránky.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Komentáre môžu pridávať iba prihlásení používatelia. Prihlásiť sa

Nahlásiť chybu