Certyfikat FSC dla BARTKA

807 Zobrazenia
0 Komentáre
Všetky články

Certyfikat FSC dla BARTKA

1 min czytania

W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit Przedsiębiorstwa „BARTEK” w miejscowości Ozorków. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-1775, obowiązujący w okresie od 9 lutego 2006 roku do 8 lutego 2011 roku.

Firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży drzewnej oferuje swoim klientom tarcicę, podłogi, konstrukcje dachowe, meble, elementy meblowe, drzwi, okna, ogrodzenia wyprodukowane z wysokiej jakości materiału certyfikowanego FSC. Podstawowe gatunki przetwarzane przez przedsiębiorstwo stanowią sosna i świerk. Wykwalifikowana kadra pracownicza w zakładach produkcyjnych (Ozorków, Miały) oraz składach budowlanych (Poznań, Łódź, Zgierz) zapewnia profesjonalną obsługę i spełnienie wymagań klientów.

Całość produkcji trafiająca obecnie na wymagający rynek krajowy jest dowodem na umiejętność dostosowania oferty oraz jakości i ceny do warunków i potrzeb odbiorców. Firma realizuje także zamówienia klientów hurtowych oferując możliwość dostarczenia materiału bezpośrednio pod wskazany adres.

Zdieľať: Facebook LinkedIn

Bol tento článok zaujímavý?

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu!

Buďte informovaní

Dostávajte najdôležitejšie správy z drevárskeho odvetvia priamo do schránky.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Komentáre môžu pridávať iba prihlásení používatelia. Prihlásiť sa

Nahlásiť chybu