CentroWoodKom pozyskał teren pod bazę logistyczną

769 Aufrufe
0 Kommentare
Alle Artikel

CentroWoodKom pozyskał teren pod bazę logistyczną

Autor: dja Quelle: Centrozap 1 min czytania
CentroWoodKom (spółka zależna Centrozap SA) poinformował o zakończeniu postępowania przetargowego i przyznaniu spółce prawa do dzierżawy 16ha terenu, na którym zlokalizowana zostanie baza logistyczna na potrzeby realizowanego przez Grupę Centrozap projektu inwestycyjnego w zakresie budowy Zakładu Głębokiej Przeróbki Drewna na terenie Republiki Komi.

Na podstawie Aktu wyboru gruntu z dnia 12 lutego 2009 roku CentroWoodKom otrzymał prawo do dzierżawy gruntu w Czowju (dzielnica Syktywkaru) o łącznej powierzchni 16 ha z bezpośrednim dostępem do trakcji kolejowej.

W związku z objęciem Projektu inwestycyjnego "Programem Inwestycji Priorytetowych w dziedzinie zagospodarowania lasów Federacji Rosyjskiej" wraz z rozpoczęciem użytkowania przez CentroWoodKom Sp. z o.o. tej działki nastąpi przekształcenie prawa dzierżawy na prawo własności.

War dieser Artikel interessant?

Vielen Dank für Ihre Bewertung!

Bleiben Sie auf dem Laufenden

Erhalten Sie die wichtigsten Nachrichten aus der Holzbranche direkt in Ihr E-Mail-Postfach.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Kommentare können nur von angemeldeten Benutzern hinterlassen werden. Anmelden

Fehler melden