Aleksander Kądziela zaprasza na spotkanie podczas targów Drema
Aleksander Kądziela to ekspert branży meblarskiej, mistrz tapicerstwa i renowator mebli. Jest m.in. biegłym rzeczoznawcą w zakresie mebli tapicerowanych i drewnianych oraz antyków. Audytorem linii i procesów technologicznych w dużych firmach z branży meblarskiej i doradcą w zakresie procesów technologicznych oraz procesów wdrażania prototypów do produkcji.
Założyciel Akademii Rzemiosła prowadzącej kursy, szkolenia, warsztaty i wykłady z zakresu tapicerstwa i renowacji mebli.
Szerszej publiczności znany jako youtuber prowadzący kanał Tapicer w Akcji i autor książki "Tapiceruj! Jak stare graty przemienić w piękne meble".
Spotkanie z Aleksandrem Kądzielą odbędzie się podczas poznańskich targów DREMA 2022 w Strefie Wiedzy Drewno.pl (pawilon nr 5, stoisko 45) w czwartek 15. września, w godzinach 10.00-15.00.
Więcej na www.aleksanderkadziela.pl
Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Komentáre môžu pridávať iba prihlásení používatelia. Prihlásiť sa