/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Zmiany w akcjonariacie Pagedu

Paged

Autor: oprac. dja
Źródło: Paged
Data: 2014-01-07


Paged SA poinformował o zmianach w akcjonariacie.

Schemat organizacyjny Grupy Kapitałowej PagedSchemat organizacyjny Grupy Kapitałowej PagedFot. Paged

Zmiany mają charakter formalny i spowodowane są przesunięciami akcji Pagedu pomiędzy spółkami kontrolowanymi przez rodzinę Mzyków

CI Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Warszawie dotychczas posiadająca 9,78% akcji spółki nie posiada ich wcale. Zakupiła je  CI Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Delta Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Warszawie.

Yellema Holdings Limited Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Warszawie sprzedała wszystkie posiadane dotychczas akcje stanowiące 9,43% kapitału spółki. O zakupie takiej ilości akcji poinformowała Yellema Holdings Limited Delta Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Warszawie.

Fresita Limited Alfa Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Warszawie sprzedała 9,43% akcji Paged SA i nie posiada ich już wcale. O zakupie takiej ilości akcji poinformowała Fresita Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Krakowie

Z kolei Ksati Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Warszawie sprzedała również 9,43% akcji spółki. Taką ilość akcji zakupiła Ksati Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Delta Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Warszawie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA