/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Marcin Lorych nowym Dyrektorem Sprzedaży na rynek Polski w Grupie IMS

IMS Group

Autor:
Źródło: IMS Group
Data: 2013-12-17


W listopadzie br. nową funkcję Dyrektora Sprzedaży na rynek Polski w Grupie IMS objął Marcin Lorych.

Marcin Lorych, Dyrektor Sprzedaży na rynek Polski IMS Group Marcin Lorych, Dyrektor Sprzedaży na rynek Polski IMS Group Fot. IMS Group

Marcin Lorych odpowiedzialny jest w całości za koordynowanie krajowej sprzedaży i dystrybucji należących do Grupy IMS marek mebli skrzyniowych i tapicerowanych: Bydgoskie Meble, Etap Sofa oraz NewLook. Nowemu Dyrektorowi Sprzedaży na rynek Polski bezpośrednio podlegają wszyscy adekwatni dla tej roli pracownicy wewnątrz spółki, firmowe serwisy oraz przedstawiciele handlowi. -Nowa rola Marcina Lorycha nie obejmuje odpowiedzialności za inną należącą do Grupy markę - Helvetia, która pozostaje w obrębie kompetencji Marcina Grzesiuka. - wyjaśnia szczegóły zmian na stopniu managerskim firmy Dirk Boll, CSO (Dyrektor Sprzedaży i Marketingu) Grupy IMS.

Grupa IMS to wiodący producent mebli w Polsce i w Europie. Specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych. Poza własnymi zakładami produkcyjnymi, Grupa IMS posiada również organizacje sprzedażowe w Europie Zachodniej i Południowej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz