/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Śnieżka ponownie wśród najlepszych

FFiL Śnieżka

Autor:
Źródło: FFiL Śnieżka
Data: 2013-12-05


W tegorocznej edycji rankingu Rzeczpospolitej Lista 2000, wśród najlepszych po raz kolejny znalazła się Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Lista 2000 to przygotowywane przez dziennik „Rzeczpospolita" prestiżowe zestawienie największych przedsiębiorstw funkcjonujących w polskiej gospodarce.

FFiL Śnieżka SA – czołowy producent farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, uplasowała się na 544. pozycji zestawienia. Przychody Spółki ze sprzedaży za rok 2012 wyniosły 576 521 tys. złotych, co oznacza dynamikę na poziomie 104,7 proc.

Lista 2000 uwzględniająca szereg najważniejszych danych finansowych stanowi rzetelne źródło informacji o polskiej gospodarce. Jej analiza umożliwia zapoznanie się z najbardziej istotnymi wskaźnikami ekonomicznymi sklasyfikowanych w rankingu firm.

Przygotowywane co roku przez redakcję „Rzeczpospolitej” zestawienie pozwala na śledzenie kondycji działających w Polsce przedsiębiorstw. Suma przychodów firm ujętych  w rankingu w bieżącym roku jest o ponad 1 proc. wyższa niż rok temu.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz