/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
PRZEMYSŁ DRZEWNY

Koopdrew 2013: Sektor leśno-drzewny stawia na B2B

PIGPD

Autor: Elżbieta Dobra
Źródło: PIGPD
Data: 2013-11-07


Co jest najważniejsze w handlu? Chyba każdy manager natychmiast odpowie, że wiele dobrych kontaktów z wieloma firmami. Jako, że nie ma lepszej metody ich nawiązania, niż bezpośrednie spotkanie, dwie ważne dla przemysłu drzewnego instytucje - Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego oraz PGL Lasy Państwowe postanowiły takie kontakty wspomóc i ułatwić, podejmując się organizacji szerokiego spotkania całej branży drzewnej, pod nazwą: „I Kooperacyjna Giełda Przemysłu Drzewnego KOOPDREW 2013”.

Koopdrew 2013: Sektor leśno-drzewny stawia na B2BKoopdrew 2013: Sektor leśno-drzewny stawia na B2BFot. © Africa Studio - Fotolia.com

Cel współpracy jest oczywisty - obu organizatorom zależy na dobrej kondycji tego przemysłu i rozwoju produkcji wyrobów z drewna. Lasom Państwowym silny przemysł drzewny gwarantuje własną stabilizację. Dla Izby - wspomaganie rozwoju tego przemysłu to główne zadanie, dla którego istnieje i działa.

Spotkanie zaplanowane jest w zupełnie nowej formule, łączącej zalety konferencji oraz spotkania o charakterze biznesowym. Pierwsza jego część objąć ma wystąpienia i referaty o tematyce związanej z rynkiem drzewnym w skali globalnej. Wygłoszą je uznani eksperci ze Szwecji, Holandii, USA. Nie zabraknie referatu Lasów Państwowych - zawsze oczekiwanego, gdyż cały przemysł drzewny bardzo pilnie śledzi tendencje zmian w systemie sprzedaży drewna w Polsce, a te w największym stopniu zależą właśnie od LP. Tym bardziej wielu przedsiębiorców na pewno zainteresuje informacja, że w następnym punkcie programu, na pytania przez nich złożone będzie „w czacie na żywo” odpowiadał Adam Wasiak,  dyrektor generalny Lasów Państwowych.

Zobacz: KOOPDREW 2016

Część druga KOOPDREW–u będzie miała charakter właśnie Giełdy - swobodnego spotkania służącego poznawaniu się przedsiębiorców i nawiązywaniu kontaktów kooperacyjnych. Zapewnione będą wygodne miejsca do rozmów, poczęstunek i dobra atmosfera.  Oczywiście, wszystkim będzie wiadomo, jakie firmy wezmą udział w imprezie, aby móc z góry zaplanować swoje spotkania. Posłużą temu informacje zawarte w nadesłanych przez uczestników formularzach „Profil Firmy”. Zapowiedziana jest też obecność przedstawicieli wszystkich regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych.

Organizatorzy zadbali również o umożliwienie Państwu szerszej, płatnej promocji, w ramach której dostępne będą takie formy zaprezentowania się podczas Giełdy jak: własne, oznaczone znakiem firmowym stanowisko do rozmów, dwustronna podświetlana reklama o wym. 1,5x1,5m w ramie ustawionej w strefie Giełdy, a także  przedstawienie się obecnym w krótkich prezentacjach multimedialnych podczas drugiej części KOOPDREW-u.

Można się więc spodziewać, że w tym jednym miejscu zbierze się liczne grono producentów bardzo szerokiej gamy wyrobów, i wspólnym mianownikiem dla wszystkich będzie słowo „drewno”. Celem Giełdy jest, aby zainteresowani przedsiębiorcy mogli poznać w jej trakcie tak dużą liczbę potencjalnych kooperantów, jakiej nie mieliby okazji spotkać w żadnym innym miejscu.
Spotkajmy się więc 28 listopada br. w Poznaniu w nowym Centrum Kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Patronat medialny nad imprezą objęła prasa ogólnopolska, branżowa i leśna oraz największe branżowe portale internetowe m.in. portal Drewno.pl.


Serdecznie zapraszamy !

Do pobrania:

Program konferencji >>>

Karta zgłoszenia udziału w konferencji >>>

Zgłoszenie - Profil firmy >>>

Zamówienie promocji na konferencji >>>

PROGRAM KONFERENCJI

11.00 – 11.10 Powitanie uczestników


BLOK KONFERENCYJNY:

11.10 - 11.40 Nowe zasady sprzedaży drewna w otoczeniu i porównaniu wybranych krajów europejskich. (Andrzej Ballaun, Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych)

11.40 - 12.10 Aktualne wyzwania i szanse na europejskich rynkach drewna liściastego. (David Venables, American Hardwood Export Council, USA)

12.10 – 12.20 Przerwa na kawę

12.20 – 12.50 Rynek drewna w krajach UE i pozycja na nim  polskich wyrobów z drewna (Mark Van Benthem, Instytut  Stichting PROBOS, Holandia)

12.50 – 13.20 Blue Book - Nordic Timber Grading Rules jako podstawa handlu tarcicą w Europie (Tomas Ivarsson, Urban Bodare, Swedish Sawmill Managers Association, Szwecja)

13.20 – 14.20 Czat na żywo  z  Dyrektorem Generalnym Lasów Państwowych Adamem Wasiakiem


GIEŁDA KOOPERACYJNA:

14.30  - 15.00 Otwarcie giełdy, lunch

15.00 – 18.00 Spotkania, prezentacje i rozmowy biznesowe przy kawie oraz poczęstunku.
Organizatorzy zapewniają wygodne miejsca do rozmów oraz  dobrą atmosferę. 

Miejsce spotkania
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań, ul. Głogowska 14 www.mtp.pl, CENTRUM KONGRESOWE  Paw.15, poziom 0


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Pytanie o czat na żywo

Rozumiem, że czat na żywo to nie obecność dyrektora fizycznie na spotkaniu ale tylko online?

Wrinks [174]Odpowiedz na ten komentarz2013-11-14 11:17:50

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA