/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Konferencja: Zaufanie społeczeństwa cennym kapitałem Lasów Państwowych

Wydział Leśny UP w Poznaniu

Autor: Joanna Drzazga
Źródło: Wydział Leśny UP w Poznaniu
Data: 2013-04-16


W dniach 22-25 kwietnia 2013 roku w Ośrodku Wczasowym "Leśna Przystań" w Rewalu odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencja Studentów Leśnictwa. Wydarzenie swoim patronatem objął dyrektor generalny Lasów Państwowych.

Tematem tegorocznego spotkania jest "Zaufanie społeczeństwa cennym kapitałem Lasów Państwowych". Przedsięwzięcie to jest organizowane przez Samorząd Studentów Wydziału leśnego UP w Poznaniu w ramach Porozumienia Samorządów Studentów Wydziałów Leśnych z Poznania, Warszawy i Krakowa.

Jednym z założeń konferencji jest analiza badań i sondażu przeprowadzona wśród respondentów wszystkich grup wiekowych, odnosząca się do podstawowej wiedzy leśnej oraz funkcjonowania Lasów Państwowych.

Celem konferencji jest wymiana poglądów przyszłych leśników dotyczących wizerunku Lasów Państwowych w mediach. Podczas konferencji dowiemy się jak skutecznie kreować wizerunek Lasów Państwowych w mediach, jakie metody należy stosować aby udoskonalić przesył informacji między społeczeństwem a leśnikami.

Ponadto na konferencji odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na krótkometrażowy film "Lasy Państwowe w studenckim obiektywie - promujemy PGL LP


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz