/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Wielka wyprzedaż olimpijskich mebli

PAP

Autor: opr. pks
Źródło: PAP
Data: 2012-08-15


Większość obiektów olimpijskich w Londynie została tak skonstruowana, by móc je rozebrać lub wykorzystać po zakończeniu imprezy.

Łóżka stanowiące wyposażenie pokojów wioski olimpijskiej można kupić za niecałe 40 funtówŁóżka stanowiące wyposażenie pokojów wioski olimpijskiej można kupić za niecałe 40 funtówFot. Remains Of The Games

Od 29 sierpnia do 9 września na olimpijskich obiektach rozgrywane będą XIV igrzyska paraolimpijskie. Po ich zakończeniu, kosztem prawie 300 mln funtów, odbędzie się transformacja lub rozbiórka obiektów.

Listę pomysłowego recyklingu po igrzyskach obejmuje wielka wyprzedaż mebli i wyposażenia pochodzących z miasteczka olimpijskiego. Teraz każdy może zakupić łóżko, czy nocny stolik olimpijczyka.

Od końca pierwszego tygodnia sierpnia na stronie "Remains of the Games" rezerwować można szafy, łóżka, lampki, stoły, a nawet pościel, w której spali sportowcy. Wszystkie produkty opatrzone są certyfikatem olimpijskim "This product was proudly made and supplied to the London 2012 Olympic and Paralympic Games" ("Ten produkt został wyprodukowany i dostarczony na Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie Londyn 2012"). Na razie sprzęt kupić mogą tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii, ale dostawca wyposażenia Ramler Furniture obiecuje, że już wkrótce chętni z zagranicy też będą mogli skorzystać z oferty.

Jak zapewnia dostawca "wszystkie produkty były nowe przed użyciem, służyły średnio 14 dni i zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości".

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA